دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه بین هدر روی مدرک تحصیلی با عملکرد کارکنان در پژوهشگاه فضایی ایران - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه بین هدر روی مدرک تحصیلی با عملکرد کارکنان در پژوهشگاه فضایی ایران - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت عملکرد
 • بررسی رابطه بین هدر روی مدرک تحصیلی با عملکرد کارکنان در پژوهشگاه فضایی ایران

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی رابطه بین هدر روی مدرک تحصیلی با عملکرد کارکنان در پژوهشگاه فضایی ایران


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سید سعید فصیحی ،دکتر محمود رفیعی ،مهرداد معروفی


  چکیده فارسی:

  پژوهش حاضر با هدف بررسی رابطه بین هدر روی مدرک تحصیلی با عملکرد کارکنان پژوهشگاه فضایی ایران به روش توصیفی همبستگی انجام گرفت . جامعه اماری این پژوهش را کلیه کارکان،پژوهشگاه فضایی ایران و پژوهشکده های وابسته تشکیل دادند که از میان انها حجم نمونه مورد بررسی بر اساس جدول کرجسی و مورگان 285 نفربه روش تصادفی طبقه ای متناسب با حجم تعیین شد. برای جمع اوری اطلاات از پرسش نامه محقق ساخت هدر روی مدرک تحصیلی و پرسش نامه عملکرد کارکنان با طیف 5 گزینه ای لیکرت استفاده شد .روایی محتوایی و صوری پرسش نامه توسط صاحب نظران موضوعی مورد تایید قرار گرفت ؛پایایی پرسش نامه با محاسبه ضریب الفای کرونباخ 0/92بدست امد.تجزیه و تحلیل پژوهش در دو سطح امار توصیفی و استنباطی انجام شد . در بخش امار توصیفی مشخصه های اماری مانند فراوانی ،درصد ،میانگین و انحراف معیار و در بخش امار استنباطی ازمون t تک متغیره ، ازمون فریدمن ،تحلیل واریانس چند راهه مورد استفاده قرار گرفت .یافته های پژوهش نشان داد که بین هدر روی مدرک تحصیلی با عملکرد کارکنان رابطه معکوس وجود دارد.
  کلمات کلیدی :هدر روی مدرک تحصیلی ،عملکرد کارکنان ،رضایت شغلی ،پژوهشگاه فضایی ایران


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 599 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-عملکرد
موضوعات
footer