دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزیابی و اولویت بندی عوامل موثر بر بهره وری منابع انسانی در صنعت اب با استفاده از مدلهایACHIEVE&COOPMAN (مورد کاوی :شرکت سهامی اب منطقه ای سیستان و بلوچستان) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزیابی و اولویت بندی عوامل موثر بر بهره وری منابع انسانی در صنعت اب با استفاده از مدلهایACHIEVE&COOPMAN (مورد کاوی :شرکت سهامی اب منطقه ای سیستان و بلوچستان) - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت منابع انسانی
 • ارزیابی و اولویت بندی عوامل موثر بر بهره وری منابع انسانی در صنعت اب با استفاده از مدلهایACHIEVE&COOPMAN (مورد کاوی :شرکت سهامی اب منطقه ای سیستان و بلوچستان)

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارزیابی و اولویت بندی عوامل موثر بر بهره وری منابع انسانی در صنعت اب با استفاده از مدلهایACHIEVE&COOPMAN (مورد کاوی :شرکت سهامی اب منطقه ای سیستان و بلوچستان)


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  ماریه شهرکی ،مصطفی مبلغی


  چکیده فارسی:

  انسان مهم ترین سرمایه سازمان است . نقش نیروی انسانی در پیشبرد امور جامعه دارای اهمیت والاست و موثرترین رکن تحولات اقتصادی اجتماعی و فرهنگی محسوب می شود .پیشرفت های اقتصادی و اجتماعی نیز تجهیز نیروی انسانی متعهد متخصص ماهر و افزایش مهارت های مداوم او را اجتناب ناپذیر می کند .رسالت مدیریت هر سازمان استفاده موثر و بهینه از منابع و امکانات گوناگون چون نیروی کار ، سرمایه ،مواد انزژی و اطلاعات است .در این رسالت استفاده بهینه از نیروی انسانی(بهره وری نیروی انسانی ) از اهمیت خاصی برخوردار است . این پژوهش به ارزیابی و اولویت بندی عوامل موثر بر منابع انسانی در شرکت سهامی اب منطقه ای سیستان بلوچستان با استفاده از ترکیب مدلهایACHIEVE &Coopman می پردازد . در ای پژوهش از روش میدانی و پیمایشی استفاده شده است و برای تایید روایی و پایایی پرسشنامه از روش اعتبار محتوی و ازمون الفای کرونباخ استفاده گردیده،جامعه پژوهش ،مدیران و کارکنان سازمان اب منطقه ای سیستان و بلوچستان و با توجه به جدول تعیین حجم نمونه کرچسی و مورگان تعداد حجم نمونه برای این پژوهش97 نفر براورده می شود. در داده پردازی از مدلسازی معادلات ساختاریSEM استفاده شده و برای انجام تجزیه و تحلیل داده ها از نرم افزارSMART PLS و SPSS استفاده شده است . یافته ها نشانگر تایید فرضیه های تحقیق و تاثیر مثبت و معنادار سازه بهره وری مدیریت منابع انسانی در سطح اطمینان 99 درصد بر سازه عملکرد مدیریت منابع انسانی است و همچنین شاخص های برازش مدل مفهومی کلی از برازش خوبی برخوردار است.(GoF=0.51)
  کلمات کلیدی :بهره وری مدیریت منابع انسانی ،مدل معادلات ساختاری ،شرکت سهامی اب منطقه ای سیستان و بلوچستان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 734 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-منابع-انسانی
موضوعات
footer