دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:انتخاب تامین کننده در سیستم موجودی سریالی با در نظر گرفتن هزینه های حمل و نقل - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی زنجیره تامین
 • انتخاب تامین کننده در سیستم موجودی سریالی با در نظر گرفتن هزینه های حمل و نقل

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  انتخاب تامین کننده در سیستم موجودی سریالی با در نظر گرفتن هزینه های حمل و نقل


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مرضیه مظفری ،فرناز نجاتی مقدم ،سودابه سبحانی منش


  چکیده فارسی:

  این مقاله به موضوع انتخاب تامین کننده و تخصیص میزان سفارش در یک سیستم زنجیره تامین سریالی چند مرحله ایی با چندین تامین کننده با در نظر گرفتن همزمان باز پرسازی موجودی ،هزینه های جاب جایی و نگهداری می پردازد . یک مدل برنامه ریزی غیر خطی عدد صحیح مختلط جهت تعیین سیاست موجودی بهینه در مراحل زنجیره تامین سریالی و تخصیص سفارش بین تامین کنندگان در مرحله اولیه ارایه شده است. خودروهای با ظرفیت های مختلف برای انتقال مواد از تامین کنندگان به کارخانه تولیدی و بین مراحل باقیمانده زنجیره تامین در دسترس است. سودمندی مدل پیشنهادی با ذکر یک مدل مطالعه موردی نشان داده است و تحلیل حساسیت برای تعیین اثر پارامترهای هزینه ای بر روی تخصیص سفارش تامین کننده انجام گردیده است . این تحلیل نشان می دهد که انتخاب تامین کننده و میزان سفارش مربوطه متاثر از تغییرات در پارمترهای هزینه ای زنجیره تامین هستند به علاوه سودمندی از استفاده از رویکرد یکپارچه در مقایسه با رویکرد تناوبی برای باز پرسازی موجودی و تصمیمات مرتبط با انتخاب تامین کننده نشان داده شده است .
  کلمات کلیدی :مدیریت زنجیره تامین ،سیستم موجودی چند پلکانی ، انتخاب تامین کننده ، تخصیص میزان سفارش ،هزینه های جابجایی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 18
  حجم فایل: 461 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
زنجیره-تامین
موضوعات
footer