دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه بین کیفیت نظام جبران خدمات و بهره وری نیروی انسانی در شرکت بیمه ایران - 1396

روز دانشجو

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت منابع انسانی
 • بررسی رابطه بین کیفیت نظام جبران خدمات و بهره وری نیروی انسانی در شرکت بیمه ایران

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی رابطه بین کیفیت نظام جبران خدمات و بهره وری نیروی انسانی در شرکت بیمه ایران


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  حسین بابایی ،دکتر کیومرث کیانی ،دکتر قاسم فرج پورخانا پشتانی


  چکیده فارسی:

  از انجا که منابع انسانی و نیروی کار هر جامعه ، به مثابه یکی از مهم ترین عوامل تولید ان محسوب می شوند ،لذا استفاده کارا و موثر از توانایی ها و قابلیت های نیروی انسانی نقش به سزایی در ارتقای بهره وری ان خواهد داشت .یکی از متداول ترین سیاست هایی که در دهه های اخیر برای تقویت نیروی انسانی در برخی کشورها بهدکار گرفته شده است .برقراری سیستم اقتصادی است که در ان سطح دستمزدها و همچنین سایر عوامل مرتبط با رفاه کارکنان و بهره وری نیروی کار شدیدا در ارتباط با یکدیگر هستند. هدف اصلی این پژوهش بررسی ارتباط بین کیفیت نظام جبران خدمات و بهره وری نیروی انسانی می باشد . جامعه اماری تحقیق کلیه ی کارکنان بیمه ایران منطقه 2 نهران است که با استفاده از فرمول کوکران تعداد 204 نفر به عنوان نمونه اماری اتخاب شده اند .دوره زمانی تحقیق سه ماهه اول سال 1395 می باشد . در این پژوهش بهره وری نیروی انسانی به عنوان متغیر وابسته و مولفه های کیفیت نظام جبران خدمات (جبران خدمات مالی مستقیم ،جبران خدمات مالی غیر مستقیم ،جبران خدمات غیر مالی در ارتباط با شغل و جبران و خدمات غیر مالی در ارتباط با محیط کار ) به عنوان متغیرهای مستقل می باشند .روش گرداوری داده ها از روش کتابخانه ای و توزیع پرسشنامه می باشد .ازمون فرضیات از روش ازمون همبستگی ،رگرسیون چند گانه انجام شده است . نتایج تحقیق نشان داد بین جبران خدمات مالی مستقیم و جبران خدمات مالی غیر مستقیم با بهره وری نیروی انسانی رابطه مستقیم و ضعیف و معناداری وجود دارد .همچنین بین جبران خدمات مالی غیر مستقیم و جبران خدمات غیر مالی در ارتباط با شغل و جبران خدمات غیر مالی در ارتباط با محیط کار با بهره وری نیروی انسانی ارتباط مستقیم ،قوی و معناداری وجود دارد .
  کلمات کلیدی :کیفیت نظام جبران خدمات،بهره وری نیروی انسانی ،جبران خدمات مالی مستقیم ،جبران خدمات مالی غیر مستقیم


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 22
  حجم فایل: 565 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-منابع-انسانی
موضوعات
footer