دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مدیریت بهره برداری از ابزارهای تجارت الکترونیک - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مدیریت بهره برداری از ابزارهای تجارت الکترونیک - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی تجارت الکترونیک
 • مدیریت بهره برداری از ابزارهای تجارت الکترونیک

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مدیریت بهره برداری از ابزارهای تجارت الکترونیک


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  پریسا حسین زاده ضرابی ،منصوره کاظمی منش


  چکیده فارسی:

  با توجه به فرایند جهانی شدن ،ابزارهای تجارت الکترونیکی به غیر از سایت ها به انواع شبکه های مجازی و اپلیکیشن ها نیز گسترش یافته است و علاوه بر تمایل سازمان ها و ارائه دهندگان محصولات وخدمات ،مصرف کنندگان و مشتریان نیز به منظور جبران نیازهای خود به این ابزارها روی اورده اند .در مقاله حاضر ضمن اشاره مختصر به رویکرد MADM و انواع تجارت الکترونیک به بررسی و اولویت بندی ابزارهای تجارت الکترونیک از منظر ارضای نیازهاو خواسته های مشتریان جهت افزایش فروش خدمات صورت گرفته است که در قالب طراحی و ارائه یک پرسش نامه به مصرف کنندگان خدمات الکترونیکی و سپس استفاده از روش های تصمیم گیری چند معیارهMCDM یک بار با استفاده از روش غیر ترکیبیTOPSIS و باردیگر با فرایند تحلیل سلسله مراتبیAHP ازمون شده است .
  کلمات کلیدی :تجارت الکترونیک ،شبکه های مجازی ،روش های تصمیم گیری چند معیاره ،انواع تجارت الکترونیک


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 20
  حجم فایل: 821 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
تجارت-الکترونیک
موضوعات
footer