دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مدیریت سرمایه فکری بر مزیت رقابتی ( مورد مطالعه شرکت ارزش افرینان سروش ) - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • مدیریت سرمایه فکری بر مزیت رقابتی ( مورد مطالعه شرکت ارزش افرینان سروش )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مدیریت سرمایه فکری بر مزیت رقابتی ( مورد مطالعه شرکت ارزش افرینان سروش )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  علی طاهری هشی ،پریسا حسین زاده ضرابی


  چکیده فارسی:

  هدف از انجام این تحقیق بررسی تاثیر سرمایه فکری بر روی برتری رقابتی است .برتری رقابتی عبارت از میزان فزونی جذابیت پیشنهاد های شرکت در مقایسه با رقبا از نظر مشتریان و سرمایه فکری منابع نامشهود سازمان است که به طور کامل در گزارشات حسابداری سنتی نشان داده نمی شود. روش تحقیق تحلیلی _همبستگی از نظر گرداوری داده ها توصیفی برحسب نحوه اجرا از نوع پیمایشی و بر حسب نتیجه از نوع کاربردی می باشد . جامعه اماری در این پژوهش کلیه کارکنان شرکت ارزش افرینان سروش است که تعداد انها معین و بالغ بر 800 نفر می باشند که از این تعداد 259 نفر با استفاده از فرمول کوکران به عنوان نمونه انتخاب شدند و روش نمونه گیری روش خوشه ای است.برای ارزیابی سرمایه فکری از پرسش نامه بونتیس و برای ارزیابی برتری رقابتی از پرسشنامه محقق ساخته شده است . بر اساس نتایج تحقیق سرمایه فکری ، سرمایه انسانی ،سرمایه ساختاری و سرمایه رابطه ای تاثیر مثبتی بر روی برتری رقابتی دارد .


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 516 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer