دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مدیریت و رتبه بندی فرهنگ نواوری در بانک حکمت ایرانیان (با رویکرد MCDM) - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی کارآفرینی
 • مدیریت و رتبه بندی فرهنگ نواوری در بانک حکمت ایرانیان (با رویکرد MCDM)

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مدیریت و رتبه بندی فرهنگ نواوری در بانک حکمت ایرانیان (با رویکرد MCDM)


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  علی طاهری هشی ،پریسا حسین زاده ضرابی


  چکیده فارسی:

  هدف مطالعه حاضر شناسایی و رتبه بندی مولفه های فرهنگی حامی نواوری در بانک حکمتایرانیان می باشد . بدین منظور با بررسی ادبیات تحقیق و مطالعات پیشین به طور کلی 10 عامل اولیه مربوط به مولفه های فرهنگی حامی نواوری شناسایی گردید .جهت تایید عوامل شناسایی شده یک پرسشنامه بین کارشناسان اموزشی و سرپرستان دوایر در شرکت توزیع گردید و در نهایت 230پرسشنامه جمع اوری گردید.سپس به بررسی پایایی پرسشنامه به روش ازمون الفای کرونباخ و روایی محتوایی به شکل کیفی و کمی با استفاده از دو ضریب نسبی روایی محتوا و شاخص روایی پرداخته شد که نتایج نشان دهنده ی تایید پایایی و روایی پرسشنامه (گویه ها )بوده است .به منظور غربال نمودن عوامل کلیدی اولیه ، به بررسی روایی صوری گویه های پرسشنامه پرداخته شد که در مجموع 8 عامل به عنوان عوامل مهم تر و نهایی انتخاب گردید .در ادامه نیز با استفاده از روش تحلیل عاملی اکتشافی ،عوامل شناسایی شده به دوگروه »تدوام بخش های فرهنگ نواوری »و »توانند سازی فرهنگ ها »دسته بندی گردیدند .در مرحله بعدی پرسش نامه مقایسات زوجی (فازی )طراحی و بین خبرگان کارکنان شرکت توزیع گردید که در نهایت تعداد 15 پرسش نامه تکمیل شده گرداوری گردید .سپس اولویت بندی عوامل مربوط به مولفه های فرهنگی با دو روشAHP فازی و تاپسیس صورت پذیرفته است .در انتها نتایج اولویت بندی عوامل به همراه ارائه پیشنهاد های کاربردی برای جامعه مورد مطالعه ارائه شده است .
  کلمات کلیدی :فرهنگ نواوری ، توانمند سازی فرهنگ ،AHPفازی، تاپسیس


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 20
  حجم فایل: 782 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
کارآفرینی
موضوعات
footer