دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مهندسی مجدد حاکمیت شرکتی با نگاه استراتژی های کارآفرینانه - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مهندسی مجدد حاکمیت شرکتی با نگاه استراتژی های کارآفرینانه - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت استراتژیک
 • مهندسی مجدد حاکمیت شرکتی با نگاه استراتژی های کارآفرینانه

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مهندسی مجدد حاکمیت شرکتی با نگاه استراتژی های کارآفرینانه


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  بابک ضیاء ،فرزاد کفائی


  چکیده فارسی:

  امروزه حاکمیت شرکتی به عنوان قابلیتی جهت کسب سلامت مالی و مدیریتی سازمانها شناخته شده است.در این راستا استراتژی های کارافرینانه شیوه های مفید و کارا به منظور دستیابی به حاکمیت شرکتی قوی در اختیار می گذارد . با توجه به فقدان پژوهش درباره نواوری باز در مواجهه با حاکمیت شرکتی در صنعت بیمه این تحقیق صورت گرفته است .مساله تحقیق حاضر وجود معضلات و نارساییهای موجود در مباحث حاکمیت شرکتی شامل ارکان و اصول شناسایی عوامل و شرایط موثر و در نهایت دخیل نمودن شیوه های نواوری باز جهت مرتفع کردن مشکلات حاکمیت شرکتی است .پژوهش حاضر در راستای این خلاء نظری و با هدف طراحی مدل حاکمیت شرکتی با نگاه استراتژی های کارافرینانه در صنعت بیمه انجام شده است .نمونه اماری شامل 8 نفر از اساتید دانشگاهی و خبرگان صنعت بیمه بوده که به صورت اگاهانه و انتخابی (نمونه گیری هدفمند ) برگزیده شده اند .این پژوهش از نظر هدف کاربردی و از نظر گرداوری اطلاعات به صورت میدانی از طریق مصاحبه به روش داده بنیاد بوده است .قلمرو مکانی تحقیق شامل تعدادی از شرکت های بیمه پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران و قلمرو زمانی از ابتدای سال 1395 لغایط اوسط 1396 می باشد .نتایج تحقیق حاصل از مصاحبه ها و تحلیل داده های مربوطه توسط نرم افزار اطلس تی بررسی و به سوالات تحقیق پاسخ داده شد.طبق یافته های تحقیق نواوری بازدر سطوح وارد شونده ،خارج شونده و ترکیبی به عنوان راهبردهایی تعریف می شوند که موجب ارتقاء سطح حاکمیت شرکتی می شوند . بنابر نتایج تحقیق توصیه می شود از شیوه های مختلف نواوری باز به عنوان راهبردهایی جهت رفع معضلات و مشکلات موجود حاکمیت شرکتی در صنعت بیمه استفاده گردد و البته این فقط بخشی از راهبردهای حاصل از تحقیق است .
  کلمات کلیدی :نواوری باز ،حاکمیت شرکت ،صنعت بیمه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 12
  حجم فایل: 507 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-استراتژیک
موضوعات
footer