دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:انتخاب تامین کنندگان سبز با استفاده از روش ترکیبیTOPSISوBWM (مطالعه موردیFUZZY ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:انتخاب تامین کنندگان سبز با استفاده از روش ترکیبیTOPSISوBWM (مطالعه موردیFUZZY ) - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی زنجیره تامین
 • انتخاب تامین کنندگان سبز با استفاده از روش ترکیبیTOPSISوBWM (مطالعه موردیFUZZY )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  انتخاب تامین کنندگان سبز با استفاده از روش ترکیبیTOPSISوBWM (مطالعه موردیFUZZY )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  ندا سرداری ، سودابه نامدار زنگنه


  چکیده فارسی:

  یکی از مهم ترین مسائل در سازمان های تولیدی انتخاب تامین کنندگان می باشد که نقش پر اهمیتی در عملکرد محصول و سازمان دارند.انتخاب تامین کنندگان مناسب سازمان ها را در جهت تولید محصولات پر کیفیت ، افزایش انعطاف پذیری فرایند تولید و افزایش خدمات محصولات یاری می سازد. در تحقیق حاضر با در نظر گرفتن معیارهای جامع انتخاب تامین کنندگان شامل معیارهای سنتی،معیارهای سبز و معیارهای اجتماعی ،ارزیابی و اولویت بندی این معیارها را در یک شرکت تولید کننده خودرو مورد بررسی قرار دادیم .در این تحقیق بعد از انتخاب مهم ترین معیارها با استفاده از تکنیک گروه های اسمی ، با استفاده از روش ترکیبی بهترین -بدترین معیار به اولویت بندی و وزن دهی معیارها پرداختیم .سپس با استفاده از تاپسیس فازی با در نظر گرفتن وزن معیارها خروجی روش بهترین و بدترین معیار ،به رتبه بندی تامین کنندگان شرکت پرداختیم .همچنین با در نظر گرفتن شاخص های سازگاری و معیارهای ارزیابی روش های تصمیم گیری به اعتبار سنجی مدل پیشنهادی پرداختیم .
  کلمات کلیدی :اولویت بندی تامین کنندگان ،روش گروههای اسمی ،روش بهترین _بدترین معیار


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 23
  حجم فایل: 594 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
زنجیره-تامین
موضوعات
footer