دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه روشی جدید جهت مدیریت موثر پروژه ها در محیط فازی با رویکرد ارزش کسب شده (مطالعه موردی :پروژه سازمان عمران و بازافرینی فضاهای شهری شیراز) - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی منطق فازی
 • ارائه روشی جدید جهت مدیریت موثر پروژه ها در محیط فازی با رویکرد ارزش کسب شده (مطالعه موردی :پروژه سازمان عمران و بازافرینی فضاهای شهری شیراز)

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه روشی جدید جهت مدیریت موثر پروژه ها در محیط فازی با رویکرد ارزش کسب شده (مطالعه موردی :پروژه سازمان عمران و بازافرینی فضاهای شهری شیراز)


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  احمدرضا ورع ،سید محمد حسین حجتی


  چکیده فارسی:

  تخمین هزینه و زمان واقعی اجرای پروژه یکی از دغدغه های مدیران است .مدیریت ارزش کسب شده تکنیکی برای پاسخ گویی به این دوسوال مهم است که هزینه پایایی و زمان اجرای پروژه جقدر است ؟ در این پژوهش یک روش جدید با استفاده از بیان زمان ، هزینه و پیشرفت پروژه در قالب اعداد فازی برای تعیین شاخص های ارزش کسب شده ارائه شده است .در این تحقیق به بررسی وضعیت فعالیتهای اجرایی در یکی از پروژه های شهرداری شیراز در راستای برنامه اجرایی پروژه و شاخص های ارزش کسب شده پرداخته است .در ابتدا این تحقیق به بررسی وضعیت شاخص های ارزش کسب شده در حالت فازی در ماههای متفاوت سال در محل مورد مطالعه می پردازد .جامعه اماری این تحقیق شامل 10 نفر از کارشناسان و متخصصان پروژه های اجرایی شهرداری شیراز می باشد.پرسش نامه مورد استفاده در این تحقیق که شامل بررسی 5 سوال به صورت تبدیل پاسخ های کلامی به مقادیر عددی و قطعی می باشدبه صورت محقق ساخت است و مقدار پایایی ان با بررسی مقدار نرخ سازگاری مورد تایید قرار گرفته است .نتایج پژوهش حاکی از ان است که در ان برخی ماهها فعالیتهای پروژه دارای تاخیر زمانی بوده و در برخی از ماهها از برنامه زمانی جلوتر و دارای سود می باشد .همچنین با توجه به روش پیشنهادی بر مبنای ارزش کسب شده با توجه به محیط فازی این روش دارای دقت مناسب بوده که موجب بهبود کنترل پروژه میگردد. لذا می تواند به عنوان یک الگوریتم کاربردی مورد استفاده قرار گیرد .
  کلمات کلیدی :مدیریت ارزش کسب شده ،شرایط عدم قطعیت،رویکرد فازی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 12
  حجم فایل: 651 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
منطق-فازی
موضوعات
footer