دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه مدل یکپارچه مدیریت در امد و زمانبندی جراحی در بخش جراحی با در نظر گرفتن ریسک - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه مدل یکپارچه مدیریت در امد و زمانبندی جراحی در بخش جراحی با در نظر گرفتن ریسک - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • ارائه مدل یکپارچه مدیریت در امد و زمانبندی جراحی در بخش جراحی با در نظر گرفتن ریسک

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه مدل یکپارچه مدیریت در امد و زمانبندی جراحی در بخش جراحی با در نظر گرفتن ریسک


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  حبیب خردادی ، محبوبه هنرور ،احمد صادقیه


  چکیده فارسی:

  رشد جمعیت سالمندان و میزان بالای سوانج رانندگی در کشور میزان تقاضا برای استفاده از منابع بیمارستانی و به صورت محدود تر اتاق های عمل را افزایش داده است . با توجه به این موضوع تدوین برنامه ای که بتواند پاسخ گوی این تقاضا باشد و به کیفیت خدمات ارائه شده نیز توجه نماید ضروری به نظر می رسد.پرستاران بخش جراحی یکی از عناصر مهم تاثیر گذار در انجام ایمن و منظم جراحی ها می باشند .به همین دلیل در این مقاله یک مدل چند هدفه با در نظر گرفتن دو نوع جراحی عادی و اورژانسی با عدم قطعیت در تقاضای جراحی اورژانسی برای تخصیص پرستاران ،با توجه به سطح تجربه انها با اهداف کاهش طول زمان جراحی و کاهش ریسک ناشی از حضور پرستاران و زمانبندی جراحی ها با هدف کاهش زمان بیکاری هر پرستار در روز کاری ارائه شده است .برای حل مدل پیشنهادی از روش محدودیت اپسیلون در محیط نرم افزارGAMS استفاده شده است و یک برنامه بهینه با توجه به سناریوهای مختلف بدست امده است .
  کلمات کلیدی :جراحی اورژانسی و عادی ،ریسک ، تخصیص،زمانبندی ،مدیریت در امد ،محدودیت اپسیلون


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 21
  حجم فایل: 652 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer