دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر پیاده سازی روش کارت ارزیابی متوازن بر بهبود عملکرد سازمان و افزایش سطح کیفیت ارائه خدمات به ارباب رجوع (مطالعه موردی :اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر پیاده سازی روش کارت ارزیابی متوازن بر بهبود عملکرد سازمان و افزایش سطح کیفیت ارائه خدمات به ارباب رجوع (مطالعه موردی :اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه) - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • تاثیر پیاده سازی روش کارت ارزیابی متوازن بر بهبود عملکرد سازمان و افزایش سطح کیفیت ارائه خدمات به ارباب رجوع (مطالعه موردی :اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه)

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تاثیر پیاده سازی روش کارت ارزیابی متوازن بر بهبود عملکرد سازمان و افزایش سطح کیفیت ارائه خدمات به ارباب رجوع (مطالعه موردی :اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه)


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  علی نادری ،سید فرهاد حسینی ،مهسا هوشیار ،فاطمه رضایی


  چکیده فارسی:

  در سالهای پایانی دهه 1980 بسیاری از سازمان ها از پیاده سازی راهبردهای خود ناامید شدند .در تحقیقی که سال 1982انجام شد و نتایج ان در مجله فورچون منتشر گردید مشخص شد که فقط 10 درصد راهبردهایی که به خوبی فرموله شده اند در عمل با موفقیت پیاده می شوند. در چنین شرایطی مدیران به دنبال ابزاری هستند که انها را در تحقق راهبردهایشان یاری دهد.کنترل به طور عام و ارزیابی عملکرد به طور خاص از مهمترین مکانیزم های اجرای جهت اعمال مدیریت اثر بخش است .الزام کنترل موثر سنجش و ارزیابی است می توان اظهارنمود که هر چه قابل کنترل نباشد مدیریت پذیر نخواهد بود.از این رو امروزه هم در بعد نظری و هم در بعد عملی مقوله ارزیابی عملکرد مخصوصا در سطح سازمانی مورد توجه شدید صاحب نظران و مدیران واقع شده است .اندازه گیری عملکرد سازمان یک مبحث پیچیده است . زیرا عملکرد یک پدیده چند وجهی است که عناصر ان ممکن است تناقض متقابل داشته باشند.روش ارزیابی متوازن به عنوان ابزاری نیرومند در این زمینه مطرح میگردد. این روش علاوه بر شاخص های مالی ،شاخص های مربوط به محرکه های عملکرد اینده یعنی شاخص های هادی را نیز مد نظر قرار میدهد.سازمان های مختلف انتفاعی و غیر انتفاعی از این مدل برای نشان دادن فعالیت هر بخش در راستای تحقق استراتژی بهره بردند تا هم استراتژی محقق شود و هم افراد پی به اهمیت کار خود ببرند . این مقاله به منظور بررسی تاثیر پیاده سازی روش کارت ارزیابی متوازن بر بهبود عملکرد ستازمان و افزایش سطح کیفیت ارائه خدمات به ارباب رجوع در اداره کل منابع طبیعی و اب خیز داری استان کرمانشاه انجام شده است.هدف این پژوهش بررسی تاثیر پیاده سازی روش کارت ارزیابی متوازن بر بهبود عملکرد سازمان و افزایش سطح کیفیت ارائه خدمات به ارباب رجوع می باشد.این پژوهش از نوع توصیفی همبستگی با هدف کاربردی می باشد که به صورت پیمایشی صورت گرفته است . جامعه اماری پژوهش حاضر کارکنان اداره کل منابع طبیعی و ابخیز داری استان کرمانشاه که تعداد انها 356 نفر براورد شد و محقق با استفاده از جدول مورگان تعداد 185 نفر به عنوان حجم نمونه تعیین نموده است و به ابزارهای پژوهش شامل پرسشنامه که روایی و پایایی ان محاسبه شده است پاسخ داده اند.پس از جمع اوری داده ها از روش های امار توصیفی ،ضریب همبستگی پیرسون نرم افزار spssبرای تحلیل داده ها استفاده شده است در نهایت نتایج تحقیق نشان داد میان پیاده سازی روش کارت ارزیابی متوازن و شاخص های مشتری مداری ، فرایندهای داخلی و رشد و یادگیری در اداره کل منابع طبیعی و ابخیز داری استان کرمانشاهرابطه معناداری وجود دارد.
  کلمات کلیدی :کارت ارزیابی متوازن ، ارزیابی عملکرد سازمان ،مشتری ، استراتژیک ،بهبود ارائه خدمات


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 476 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer