دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه مدل چند هدفه مکان یابی توزیع با در نظر گرفتن عدم قطعیت و حداکثر سازی تقاضا برای لجستیک ( مورد مطالعه : منطقه 15شهرداری تهران ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه مدل چند هدفه مکان یابی توزیع با در نظر گرفتن عدم قطعیت و حداکثر سازی تقاضا برای لجستیک ( مورد مطالعه : منطقه 15شهرداری تهران ) - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • ارائه مدل چند هدفه مکان یابی توزیع با در نظر گرفتن عدم قطعیت و حداکثر سازی تقاضا برای لجستیک ( مورد مطالعه : منطقه 15شهرداری تهران )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه مدل چند هدفه مکان یابی توزیع با در نظر گرفتن عدم قطعیت و حداکثر سازی تقاضا برای لجستیک ( مورد مطالعه : منطقه 15شهرداری تهران )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مهسا هوشیار ، سید رضا حسنی


  چکیده فارسی:

  در این پژوهش یک مدل چند هدفه مکان یابی توزیع ،برای لجستیک بحران در نظر گرفتن عدم قطعیت در میزان تقاضای اقلام حیاتی مورد نیاز و هزینه های حمل و نقل ارائه شده است . این تحقیق ازنظر هدف در قلمرو تحقیقات کابردی قرار می گیرد و از نظر شیوه گرداوری داده ها برای ازمون مدل از نوع میدانی و از نظر روش اجرای توصیفی است همچنین تحقیق پیشرو از لحاظ زمان گرداوری از نوع مقطعی است . در این تحقیق برای اتخاذ تصمیم مناسب بیش از یک هدف مد نظر قرار دارد بنابراین از مدلMODM استفاده می شود مدل دارای هدف حداکثر سازی تقاضای پوشش داده شده است. این مدل علاوه بر تعیین مکان بهینه محل های توزیع ؛میزان موجودی محل های توزیع،میزان جریان کالاها از محل های توزیع به نقاط اسیب دیده را نیز با در نظر گرفتن محدودیت های بودجه مربوط به قبل و بعد از وقوع بحران تعیین می کنند. برای مدلسازی عدم قطعیت موجود از رویکرد سناریوسازی استفاده شده است. برای حل مدل چند هدفه از روش L-P متریک استفاده کرده و اجرا توسط نرم افزارGAMS بوده و برای نشان دادن کاربرد و کارایی مدل منطقه 15شهر تهران را به عنوان مطالعه موردی انتخاب کرده و با سناریوسازی برای بحران زلزله نتایج بدست امده را تحلیل می کنیم . نتایج نشان می دهد که با توجه به بودجه تخصیص داده شده به قبل و پس از بحران در نواحی شوش،بروجردی و افسریه جنوبی مراکز توزیع استقرار یافتند.
  کلمات کلیدی :لجستیک ، امداد،بحران ،مکان یابی ،توزیع ،تهران


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 348 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer