دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر جریان های نقدی و سود بر ارزش شرکتها طی مراحل چرخه حیات - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • تاثیر جریان های نقدی و سود بر ارزش شرکتها طی مراحل چرخه حیات

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تاثیر جریان های نقدی و سود بر ارزش شرکتها طی مراحل چرخه حیات


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سید سجاد موسوی ،منصوره علیقلی ،فرزین رضایی ،روح اله ذوالقدری


  چکیده فارسی:

  پژوهش حاضر به بررسی رابطه جریان های نقد و سود با ارزش شرکت ها می پردازد.طبق نظریه چرخه حیاط،شرکت ها در مراحل مختلف از نظر اقتصادی دارای رفتارها و شرایط خاصی هستند . بدین معنی که ویژگی های اقتصادی یک شرکت تحت تاثیر مراحل از چرخه حیاتی است که شرکت در ان قرار دارد .به منظور بررسی رابطه جریان های نقدی و سود با ارزش شرکت ها ، از رگرسیون چندگانه به روش حداقل مربعات معمولی استفاده شد. برای جمع اوری داده های مورد نیاز این پژوهش نمونه ای متشکل از شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران که اطلاعات مالی انها طی دوره 1384-1388در دسترس بود استفاده شد . بنابراین 58 شرکت دارای چنین شرایط بودند که اطلاعات انها در دسترس بود . پس از جمع اوری داده ها و تحلیل انها نتایج محاسبه شده بیانگر این است که همه متغیرهای مستقل رابطه معنی داری با ارزش بازار شرکت ها دارند .همچنین نتایج نشان دهنده این است که همه متغیرهای مستقل ارتباط معنی داری با ارزش بازار شرکت ها در دوره رشد دارند.اما تاثیر ضرایب متغیرهای مستقل بر ارزش بازاری شرکت ها یکسان نیست .در شرکت هایی که در مرحله رشد قرار دارند متغیر جریان های نقدی تامین مالی(CFF )یشترین تاثیر را دارد . همچنین در شرکت هایی که در مرحله بلوغ قرار دارند متغیر سود خالص (NI)بیشترین تاثیر را دارد .
  کلمات کلیدی :چرخه حیات ، ارزش شرکت ها ،جریان های نقدی ،سود خالص


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 462 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer