دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر حاکمیت شرکتی بر حجم نقدینگی شرکت های پذیرفته شده بورس اوراق بهادار تهران - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر حاکمیت شرکتی بر حجم نقدینگی شرکت های پذیرفته شده بورس اوراق بهادار تهران - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • بررسی تاثیر حاکمیت شرکتی بر حجم نقدینگی شرکت های پذیرفته شده بورس اوراق بهادار تهران

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر حاکمیت شرکتی بر حجم نقدینگی شرکت های پذیرفته شده بورس اوراق بهادار تهران


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  روح اله ذوالقدری ، علیرضا اکبری ،غلامرضا نصیر زادگان ،فیض اله شیرازی


  چکیده فارسی:

  موفقیت در مدیریت شرکت ها و بنگاههای تولیدی مستلزم استفاده صحیح و مناسب از منابع ان است .وجوه نقد در شرکت سرمایه ای گران بهاست که باید از ان بدرستی استفاده کرد تا دستیابی به اهداف شرکت میسر گردد. در این تحقیق تاثیر متغیرهای حاکمیت شرکتی (نسبت اعضای غیر موظف هیئت مدیره،تعداد اعضای هیئت مدیره ) بر حجم نقدینگی شرکت ها بررسی شده است .بنابراین تعداد 68 شرکت در طی سالهای 1390تا 1394به استثنای شرکت های سرمایه گذاری و واسطه گری مالی به عنوان نمونه اماری انتخاب گردید .ازمون فرضیه های تحقیق با استفاده از مدل رگرسیون حداقل مربعات معمولی( OLS )مورد ازمون قرار گرفت . به طور کلی نتایج حاصل از ازمون فرضیه ها نشان داد که نسبت اعضای غیر موظف هیئت مدیره با حجم نقدینگی شرکت ها رابطه ای ندارند و وجود رابطه مثبت و معنادار تعداد اعضای هیئت مدیره با حجم نقدینگی تایید شد.
  کلمات کلیدی:حاکمیت شرکتی ، نقدینگی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 398 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer