دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزیابی ریسک خطوط لوله گاز به روش سیستم های شاخص گذاری (کنت مولبایر) - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت ریسک
 • ارزیابی ریسک خطوط لوله گاز به روش سیستم های شاخص گذاری (کنت مولبایر)

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارزیابی ریسک خطوط لوله گاز به روش سیستم های شاخص گذاری (کنت مولبایر)


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  محمد واشانی ،کتایون ورشو ساز


  چکیده فارسی:

  هدف از انجام این پژوهش ارزیابی ریسک خط لوله گاز با استفاده از تکنیک کنت مولبایر می باشد .روش مورد استفاده روش های اماری تکنیک کنت مولبایر می باشد. در این تحقیق تلاش شده تا با تکتیک کنت مولبایر در ارزیابی ریسک با سیستم شاخص گذاری ،احتماع وقوع رویدادهایی که در شاخص ها گرداوری می شوند به وسیله امتیازدهی به آیتم های هر شاخص محاسبه می شود. امتیاز اختصاص یافته در حقیقت اهمیت و تاثیر ان پارامتر نسبت به دیگر ایتم ها نشان می دهد.با توجه به نتایج بدست امده همه شاخص های بررسی شده بر ریسک خطوط لوله گاز تاثیر معناداری دارند. همچنین نتیجه گرفته شد که شاخص عوامل اسیب رسان ثانویه بیشتر از شاخص خوردگی در ریسک لوله گاز موثر بود.
  کلمات کلیدی :ریسک ،شاخص عوامل اسیب رسان ثانویه ،شاخص خوردگی ،خطوط لوله گاز ، تکنیک کنت مولبایر ،خطوط لوله گاز


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 12
  حجم فایل: 389 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-ریسک
موضوعات
footer