دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:افزایش بهره وری و کارایی کارکنان در شهرداری بومهن با رویکرد مدیریت کیفیت جامع - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:افزایش بهره وری و کارایی کارکنان در شهرداری بومهن با رویکرد مدیریت کیفیت جامع - 1396
روز مهندس

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بهره وری
 • افزایش بهره وری و کارایی کارکنان در شهرداری بومهن با رویکرد مدیریت کیفیت جامع

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  افزایش بهره وری و کارایی کارکنان در شهرداری بومهن با رویکرد مدیریت کیفیت جامع


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سعید رحیمی


  چکیده فارسی:

  نیری انسانی یکی از با ارزش ترین منابع هر سازمان محسوب می شود. شناخت عوامل موثر بر ان ضرورت دارد . که این تحقیق به دنبال ان است در مطالعه موردی شهرداری بومهن چه عواملی در افزایش بهره وری نیروی انسانی ضرورت دارد.برای این منظور ابتدا عوامل کلیدی در بهبود کیفیت جامع در شهرداری ها شناسایی و رتبه بندی شده و به تحلیل نتایج ان می پردازد. برای تعیین مولفه ها و زیر مولفه های موثر نخست با مطالعه کتابخانه ای و اخذ نظرات خبرگان ،پرسش نامه ای برای شناسایی عوامل کلیدی موثر بر افزایش بهره وری تهیه و در اختیار ارزیابان و کارشناسان شهرداری قرار گرفت.در این تحقیق از نظر هدف کاربردی و از نظر گرداوری داده ها اکتشافی و به روش تحلیل مولفه های اصلی بوده است . تجربه کاری ،توجه به اموزش های توجیهی ،اگاهی کارکنان به دانش و مهارت شغلی ،امنیت شغلی ، اگاهی و تبعیت از قوانین ،تمرکز مدیر بر نقاط ضعف و انحراف کارکنان ، وجود یک سیستم منطقی پاداش و تنبیه ،حمایت مدیر از کارکنان،میزان اشنایی با شغل ،قدردانی و حمایت از عملکرد افراد ، علاقه به محیط کار ،ارائه بازخورد عملکرد ،تشکیل جلسات مشترک و مشارکت کارکنان به عنوان عامل افزایش بهره وری شناسایی شدند.
  کلمات کلیدی :مدیریت کیفیت جامع ،بهره وری و کاریی ، عوامل کلیدی موفقیت، نیروی انسانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 372 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بهره-وری
موضوعات
footer