دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر رویکرد تحولی مدیران در بکارگیری دانش و تکنولوژی جدید اطلاعاتی ( مطالعه موردی:کمیته امداد امام خمینی(ره)استان مازندران) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر رویکرد تحولی مدیران در بکارگیری دانش و تکنولوژی جدید اطلاعاتی ( مطالعه موردی:کمیته امداد امام خمینی(ره)استان مازندران) - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت دانش
 • بررسی تاثیر رویکرد تحولی مدیران در بکارگیری دانش و تکنولوژی جدید اطلاعاتی ( مطالعه موردی:کمیته امداد امام خمینی(ره)استان مازندران)

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر رویکرد تحولی مدیران در بکارگیری دانش و تکنولوژی جدید اطلاعاتی ( مطالعه موردی:کمیته امداد امام خمینی(ره)استان مازندران)


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  محمود ضیا سراجی ،سید علی رضا ابراهیمی ،محمد دانش زاده


  چکیده فارسی:

  هدف از پژوهش حاضر برسی تاثیر رویکرد تحولی مدیران در بکارگیری دانش و تکنولوژی جدید اطلاعاتی ( مطالعه موردی:کمیته امداد امام خمینی(ره)استان مازندران) می باشد .جامعه اماری این پژوهش را کلیه کارکنان کمیته امدام امام خمینی استان مارندران در سال 1395 تشکیل می دهند که تعداد انها 460 نفر می باشند .جهت تعیین حداقل حجم نمونه لازم از جدول مورگان برای جامعه محدود استفاده گردید.با توجه به جدول مورگان حجم نمونه برابر با 210 نفر انتخاب شد.نمونه مورد نظر به شیوه تصادفی ساده انتخاب شدند . به منظور جمع اوری اطلاعات از ابزار پرسش نامه استفاده شد. روایی پرسش نامه توسط استاد راهنما و پایایی ان توسط الفای کرونباخ مورد تائید قرار گرفت. نتایج نشان داد رویکرد تحولی مدیران بر بکارگیری دانش و تکنولوژی جدید اطلاعاتی در کمیته امداد امام خمینی (ره ) استان مازندران تاثیر گذار است .همچنین نتایج نشان داد نفوذ ارمانی،انگیزش الهام بخش،ارغیب ذهنی ، ملاحظه فردی و تبیین چشم انداز مدیران نیز بر بکارگیری دانش و تکنولوژی جدید اطلاعاتی در کمیته انداد امام خمینی استان مازندران تاثیر گذار است.
  کلمات کلیدی: رهبری تحول افرین ، بکارگیری دانش و تکنولوژی جدید اطلاعاتی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 494 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-دانش
موضوعات
footer