دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی کاربرد رایانه در اموزش یادگیری: یاددهی دانش اموزان - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی کاربرد رایانه در اموزش یادگیری: یاددهی دانش اموزان - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی آموزش و پرورش
 • بررسی کاربرد رایانه در اموزش یادگیری: یاددهی دانش اموزان

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی کاربرد رایانه در اموزش یادگیری: یاددهی دانش اموزان


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مریم شفیعی ، پرویز شفیعی


  چکیده فارسی:

  امروزه وسایل کمک اموزشی، اعم از ساده و پیچیده ، به عنوان ابزاری برای ایجاد تسهیل در امر تدریس و یادگیری در نظام های اموزشی بکار می روند. این وسایل از حیث اینکه تئوری و عمل را با هم ترکیب کرده ، بتعث ماندگاری یادگیری _تثبیت یافته ها و تنوع بخشی در کلاس درس می شوند حائز اهمیت اند. با توجه به پیشرفت های علمی و تکنولوژی در عصر حاضر وسایل کمک اموزشی به عنوان یک رابط توانسته اند نقش خود را به خوبی ایفا کنند. بدیهی است اگر معلمان مهارت های لازم را برای کاربرد این وسایل داشته باشند اثر بخشی ان بهتر خواهد بود. امروزه صاحب نظران و اندیشمندان جهان بر نقش مهم و تعیین کننده فناوری اموزشی در فرایند یاددهی_یادگیری تاکید می کنند و بر این باورند که میزان بهره گیری و استفاده مطلوب و بجای معلمان از وسایل کمک اموزشی در ارتقای کیفیت اموزشی تاثیرات سازنده ای خواهند داشت و استفاده صحیح معلمان از وسایل کمک اموزشی، جریان یادگیری راتسهیل می بخشد و چون باعث ملموس و عینی ساختن اموخته ها می شود در تثبیت مواد اموزشی در ذهن دانش اموزان و پایدار کردن اموخته ها شده و زمینه ترغیب دانش اموزان به درس بیشتر فراهم می کند.
  کلمات کلیدی : رایانه ، اموزش ، فرایند یاددهی_یادگیری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 429 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
آموزش-و-پرورش
موضوعات
footer