دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر ابعاد ساختار سازمانی بر مدیریت دانش - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت دانش
 • بررسی تاثیر ابعاد ساختار سازمانی بر مدیریت دانش

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر ابعاد ساختار سازمانی بر مدیریت دانش


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  شکراله آبسری


  چکیده فارسی:

  هدف از پژوهش حاضر بررسی تاثیر ابعاد ساختار سازمانی بر مدیریت دانش( مطالعه موردی : دانشگاه های پیام نور استان لرستان ) می باشد. این پژوهش از لحاظ هدف کاربردی واز لحاظ روش توصیفی همبستگی است .جامعه اماری شامل کلیه کارکنان پیام نور استان لرستان است . محقق با استفاده از فرمول کوکران و روش غیر احتمالی در دسترس 135 نفر از انها را به عنوان نمونه انتخاب کرد. ابزار گرداوری اطلاعات پرسشنامه است که روایی ان بوسیله اساتید محترم و کارشناسان این حوزه و پایایی ان توسط الفای کرونباخ 0.91 مورد تایید قرار گرفتند. پس از جمع اوری داده ها با استفاده از امار توصیفی و استنباطی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفتند. با استفاده از مدل یابی معادلات ساختاری ابتدا برازش مدل مورد تایید قرار گرفت. در پایان هم نتایج حاصل از تحلیل داده ها نشان می دهد که تمامی فرضیات در سطح خطای 5 درصد پذیرفته شده و معنادار بودن رابطه ها مورد تایید می باشد. ابعاد ساختار سازمانی( پیچیدگی ، تمایز ، تمرکز ) بر روی مدیریت دانش ( اکتساب ، اشتراک ، بهره برداری و حفظ دانش )تاثیر مثبت می گذارند.
  کلمات کلیدی : مدریت دانش ، ساختار سازمانی ،پیام نور لرستان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 548 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-دانش
موضوعات
footer