دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر وضعیت اقتصادی خانواده بر پیشرفت تحصیلی نمره دانش اموزان - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر وضعیت اقتصادی خانواده بر پیشرفت تحصیلی نمره دانش اموزان - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی آموزش و پرورش
 • بررسی تاثیر وضعیت اقتصادی خانواده بر پیشرفت تحصیلی نمره دانش اموزان

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر وضعیت اقتصادی خانواده بر پیشرفت تحصیلی نمره دانش اموزان


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مریم شفیعی ، پرویز شفیعی


  چکیده فارسی:

  هرچند ماهیت و چگونگی تجارب اموزشی،پرورشی و رشد کودک تحت تاثیر عوامل متنوعی همچون سیاست ، دولت و ارزشهای بومی قرار می گیرد ولی روشن است دو نهادی که به طور مستقیم در کودک تاثیر می گذارد خانه و مدرسه است .بسیاری از اثار گسترده جامعه از طریق فرصتها و تجربه های بدست امده در این دو نهاد و بر کودک عرضه می شود و با توجه الویت خانه در زندگی اغلب کودکان و اهمیت عملکرد مدرسه برای فرصت های اینده زندگی ، حجم وسیعی از تحقیقات موجود پیرامون روابط میان زمینه های خانوادگی و یادگیری مدرسه انجام گرفته است که این تحقیقات نشان می دهد تاثیر خانواده بر پیشرفت تحصیلی کودکان قابل توجه است . در خانواده عوامل مختلفی وجود دارد که یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر پیشرفت تحصیلی عوامل اقتصادی است. تحقیق مورد نظر در مورد این مسئله است که ایا رابطه ای میان میزان درامد والدین و پیشرفت تحصیلی فرزندان وجود دارد . در این تحقیق جامعه اماری شهر پلدختر و نمونه ان چند مدرسه از مدارس شهر پلدختر است .امید است نتایج حاصله از این تحقیق در جهت پیشبرد اهداف عالیه نظام اموزشی موثر و مفید واقع گردد.
  کلمات کلیدی :خانواده ، پیشرفت تحصیلی ، نظام اموزشی ، اقتصاد


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 12
  حجم فایل: 326 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
آموزش-و-پرورش
موضوعات
footer