دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نقش حسابداری در بحران های مالی بر اقتصاد ایران - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نقش حسابداری در بحران های مالی بر اقتصاد ایران - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی حسابداری و حسابرسی
 • نقش حسابداری در بحران های مالی بر اقتصاد ایران

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  نقش حسابداری در بحران های مالی بر اقتصاد ایران


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مریم شفیعی ،دکتر محمدمیر دریکوندی


  چکیده فارسی:

  بحران مالی مجموعه ای از مشکلات اقتصادی است که در سال 2005 اولین بار ظاهر شد و همچنین ادامه دارد .مشخصه اصلی این بحران در کاهش میزان نقدینگی در نظام بانکی و اعتباری می باشد .این بحران با انفجار حباب در بازار مسکن امریکا اغاز شد. حباب قیمت مسکن در امریکا در نهایت منجر به وجود امدن بدهکار به نظام بانکی شد و خانه های این افراد که به عنوان ضمانت در نظر گرفته شده بود به نقدینگی تبدیل نمی شد.این بحران که ابتدا در مراکز اعتبار گشایی بروز کرد به علت نقد نشدن وثیقه دریافت کنندگان وام درجه دو به وجود امد. در این پژوهش قصد بررسی رابطه میان تورم در اقتصاد ایران و وضعیت بحران اقتصادی جهانی در کشور را داریم.تورم اجتماعی یکی از موضوعات هم در کشور ماست . دراین متن می خواهیم اطلاعات با اطلاعات بیشتریدر باره این موضوع اشناشویم .تورم عبارت است از افزایش دائم قیمت ها که در نهایت به کاهش قدرت خرید و نابسامانی اقتصادی می انجامد که می دانید در ایران درصد تورم در سالهای اخیر بسیار زیاده بوده است به طور قیمت ها درسال بسیار افزایش یافته و قدرت خرید مردم کم شده است .
  کلمات کلیدی :بحران های مالی ،اقتصاد ایران ، حسابداری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 457 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
حسابداری-و-حسابرسی
موضوعات
footer