دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی و ارزیابی اندیشه ی مدیریتی امام علی (ع ) با مدیریت کلاسیک و نئوکلاسیک - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی و ارزیابی اندیشه ی مدیریتی امام علی (ع ) با مدیریت کلاسیک و نئوکلاسیک - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت دانش
 • بررسی و ارزیابی اندیشه ی مدیریتی امام علی (ع ) با مدیریت کلاسیک و نئوکلاسیک

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی و ارزیابی اندیشه ی مدیریتی امام علی (ع ) با مدیریت کلاسیک و نئوکلاسیک


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  محمد بندری


  چکیده فارسی:

  نظام سازمان های ادرای از قدیم بروکراسی بوده است به عبارتی بروکراسی اصطلاح جدیدی از نظام دیوان یا دفتری است ولی با گذشت زمان ویژگی منفی نظام بروکراسی حاکم شده ان را به جمود و تکراری و دیگر جنبه های بازدارنده از وظایف اجتماعی تبدیل کرده است ،اما این جنبه ها تنها دستاوردهای نظام بروکراسی هستند در حالی که مفهوم ان فراگیرتر از و شکلی از اشکال نظام کلاسیک می باشد.جوامع بشری به ویژه کشورهای پیشرفته از مشکلات سوء مدیریت رنج میبرند و این خود مانع بزرگی بر سر راه پیشرفت می باشد. نظام های ادرای در این کشورها به افراط در تمرکز استوارند که علت ان عدم اعتماد به کارگزاران و رقبت مدیران به تحکیم سلطه بر کارکنان خود می باشد.گرایش به بروکراسی ترکیب بروکراسی با نظام متخمرکز ،موجب پیدایش نظام متفاوتی در بین ما شد که عیب های نظام بروکرات را دارد و نمیتوانند از محاسن خود به خاطر وجود نظام افراطی متمرکز بهره ببرد. عقب ماندگی نظام اداری ناشی ازبی توجهی به بخش مدیریتی و عدم تربیت کادر مدیریتی و تقلید کورکورانه از نظام مدیریتی غرب می باشد. ضعف مدیریتی ناشی از بی توجهی به مصلحت عمومی و توجه مدیران به منافع شخصی وبی توجهی به ضوابط اداری در انتخاب ها و گرایش به روابط شخصی است که در نظام اداری رشد می یابد وموجب پیدایش گروه های غیر رسمی در سازمان می گردد که تصمیم گیرنده در سازمان ها همین گروهها می باشند .چنانکه گرایش به سمت گزارش های اغراق امیز درباره اقدامات و غلبه این امر بر کار حقیقی همه از مظاهر بیماریهای اداری است که نظام های اداری جهان سوم از ان رنج می برد. هدف از این تحقیق عظمت اندیشه مدیریتی امام علی (ع ) برای کسانی است که به سوی غرب گرایش پیدا کرده می پندارند هرچه از غرب اید صحیح است و انچه در فرهنگ اسلامی وجود دارد مبهم و اندیشه های سطحی است .
  کلمات کلیدی : مدیریت ، امام علی (ع )، کلاسیک ، نوین، بروکراسی ،مشارکت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 202 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-دانش
موضوعات
footer