دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی ارتباط رفتار شهروندی برند و تعهد برند باارزش ویژه برند مبتنی بر اعتماد برند - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی ارتباط رفتار شهروندی برند و تعهد برند باارزش ویژه برند مبتنی بر اعتماد برند - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت برند
 • بررسی ارتباط رفتار شهروندی برند و تعهد برند باارزش ویژه برند مبتنی بر اعتماد برند

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی ارتباط رفتار شهروندی برند و تعهد برند باارزش ویژه برند مبتنی بر اعتماد برند


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  فاطمه رشیدی ، پرویزاحمدی ،مهرعلی همتی نژاد


  چکیده فارسی:

  در دنیای امروز خریداران برای تصمیم گیریدر فرایند خرید با سوالات و اما و اگرهای بسیاری روبه رو هستند .تنوع کالاها و خدمات مختلف باعث شده است مشتریان از بین برندهای مختلف دست به انتخاب بزنند در نتیجه می توان گفت اعتبار برند نقش مهمی در انتخابی که توسط مصرف کننده انجام می گیرد دارد.هدف تحقیق حاضر بررسی ارتباط رفتار شهروندی برند و تعهد برند با ارزش ویژه برند مبتنی بر اعتماد برند در مشتریان شعب بانک رفاه در شهر رشت است که بدین منظور از مدل ( ارکمن و هانسر 2014) استفاده شد. برای انجام تحقیق با استفاده از جدول کرجسی و مورگان تعداد384 نفر از مشتریان بانک های رفاه شهر رشت انتخاب شد . ابزار گرداوری داده ها پرسش نامه است که روایی و پایایی ان تایید شده است . برای بررسی فرضیه های پژوهش و نتیجه گیری از روش های اماری از نرم افزارLISREL8.54 و SPSS24 استفاده شده است. نتایج نشان داد که :رفتار شهرندی برند با میزان اثرگذاری برابر بر ( 0/25)اعتماد برند رابطه معناداری دارد . تعهد برند با میزان اثر گذاری برابر (0/32) بر اعتماد برند رابطه معناداری دارد.اعتماد برند با میزان اثرگذاری برابر (0/24) بر ارزش ویژه برند رابطه معناداری دارد. رفتار شهروندی برند با میزان اثرگذاری برابر (0/18) بر ارزش ویژه برند رابطه معناداری دارد. تعهد برند با میزان اثرگذاری برابر (0/17) بر ارزش ویژه برند رابطه معناداری دارد .
  کلمات کلیدی :رفتار شهروندی برند ،تعهد برند، ارزش ویژه برند ،اعتماد برند، مشتریان شعب بانک رفاه شهررشت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 678 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-برند
موضوعات
footer