دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نقش و کارکردهای تیم سازی در ایجاد تحول و کسب مزیت رقابتی در سازمان - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نقش و کارکردهای تیم سازی در ایجاد تحول و کسب مزیت رقابتی در سازمان - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • نقش و کارکردهای تیم سازی در ایجاد تحول و کسب مزیت رقابتی در سازمان

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  نقش و کارکردهای تیم سازی در ایجاد تحول و کسب مزیت رقابتی در سازمان


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  کیوان زمانی زاده ،شهرام صلواتی


  چکیده فارسی:

  تحول منبع عمده کسب مزیت رقابتی پایدار محسوب می شود و به منظور دستیابی سازمانها به چنین مزیتی ، تیم سازی به عنوان یک فرصت جدید مورد توجه قرار می گیرد .سازماندهی فعالیتها بر اساس تیم های کاری گرایشی جدید در تحول سازمانی است .بررسی تیم های کاری در سازمان به دلایل گوناگون خائز اهمیت است. اول ان که امروزه تیم های کاری یکی از اجزای مهم و تشکیل دهنده سازمان ها را تشکیل می دهندو دیگر ان که رفتار افراد در تیم های کاری متفاوت از مجوعه کاری است که هر یک از اعضا به تنهایی انجام میدهند. در واقع رفتار اشخاص هم بر گروه ها اثر می گذارد و هم از گروه ها تاثیر می پذیرد.اسده اصلی در استفاده از تیم های کاری دستیابی به اهداف سازمانی با اثز بخشی و بازده بالاتر بوده و به عنوان ابزاری جهت غلبه بر ضعف های سازمان دهی رسمی مورد استفاده قرار می گیرد. از انجایی که موفقیت یا شکست یک تیم به عوامل متععدی وابسته است شناخت این عوامل و نحوه تنظیم انها اهمیت فوق العاده ای در تحقیق اهداف سازمان ها دارد . در این مقاله ضمن اشاره به مفهوم تیم های کاری و انواع ان عملکرد تیم های کاری و عوامل موثر بران مورد بررسی قرار می گیرد و در پایان الگو اثر بخشی تیمی و الگو جامع تیمی ارائه می گردد. این تحقیق از نوع توصیفی است و در ان برای جمع اوری اطلاعات مربوط به ادبیات موضوع از روش کتابخانه ای نظیر کتب و مجلات استفاده گردیده است. نتایج مرور ادبیات موجود حاکی از ان است که تیم سازی هوشمندانه در سازمان با ایجاد تحول در سازمان رابطه داشته و در نهایت امکان رشد و کسب مزیت رقابتی را ممکن می سازد.
  کلمات کلیدی : مدیریت تحول ، مزیت رقابتی ،تیم ، تیم سازی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 412 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer