دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه یک مدل بهینه سازی برنامه ریزی ریاضی چند هدفه برای توسعه محصول جدید - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • ارائه یک مدل بهینه سازی برنامه ریزی ریاضی چند هدفه برای توسعه محصول جدید

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه یک مدل بهینه سازی برنامه ریزی ریاضی چند هدفه برای توسعه محصول جدید


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سحر اقاباغی اقاقجری ، جواد گرامی ، علیرضا علاقه بند


  چکیده فارسی:

  به دلیل ایجاد تغییرات سریع در وضعیت رقبا ، تکنولوژی و تمایلات مشتریان شرکت نمی تواند همواره به محصولات موجود خود تکیه کند. مشتریان در جست و جوی محصولات جدیدتر و پیشرفته تر هستند و شرکات ها ناچارند محصولات جدیدی تولید و عرضه کنند و جواب گوی نیازها ، سلیقه ها و انتظارات مشتریان باشد.به همین دلیل هر شرکت به برنامه توسعه محصول جدید نیاز دارد. هدف از انجام این مقاله ارائه یک مدل ریاضی می باشد که با در نظر گرفتن هرینه ها در پی بدست اوردن حداکثر سودو همچنین در نظر گرفتن مقدار تولید و حداقل کردن زمان در قسمت تولید کننده و توزیع ها بتواند شرایط بهینه را برای تولید کننده به همراه داشته باشد تا محصول جدید وارد بازار شود و همچنین از انجایی که توجه به رضایت مشتری مورد اهمیت می باشد برای درک بهتر این موضوع تحلیل حساسیتی بر روی مقدار تقاضا انجام شده است .همچنین روش در نظرگرفته برای تبدیل توابع هدف به یک تابع هدف از روش مجموع وزن دهی استفاده شده است .زیرا در نظر گرفتن نظرات خبرگان برای اولویت بندی اهداف مورد اهمیت می باشد.لازم به ذکر است مدل ریاضی ارائه شد با نرم افزار بهینه سازی GAMS تجزیه و تحلیل شده است .
  کلمات کلیدی :مدل ریاضی ، توسعه محصول


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 497 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer