دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه یک مدل ریاضی فازی برای پیکربندی زنجیره تامین به منظور ورود محصولات جدید - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه یک مدل ریاضی فازی برای پیکربندی زنجیره تامین به منظور ورود محصولات جدید - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی زنجیره تامین
 • ارائه یک مدل ریاضی فازی برای پیکربندی زنجیره تامین به منظور ورود محصولات جدید

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه یک مدل ریاضی فازی برای پیکربندی زنجیره تامین به منظور ورود محصولات جدید


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سحر اقاباغی اقاقجری ، جواد گرامی ، علیرضا علاقه بند


  چکیده فارسی:

  به دلیل پیشرفت علم و فناوری ، سرعت فزاینده انتشار فناوری های جدید و تغییرات سریع در بازار ، چرخه عمر محصولات نسبت به گذشته کوتاه تر شده است و شرکتها بایستی به طور مستمر نواور بوده و پژوهش هایی در زمینه محصولات جدید ترتیب دهند که مطابق با نیازهای مشتریان باشد . از سوی دیگر طراحی شبکه زنجیره تامین یکی از مسائل کلیدی در برنامه ریزی استراتژیک زنجیره تامین می باشد که به پیکر بندی شبکه زنجیره تامین اشاره دارد به عبارت دیگر یک طراحی مناسب شبکه زنجیره تامین منجر به دستیابی به یک ساختار بهینه می شود. در این مطالعه به ارائه یک مدل برنامه ریزی چند هدفه برای پیکر بندی زنجیره تامین به منظور توسعه محصول جدید پرداخته شده است که هدف از ساخت ان تعیین بهترین واحدهای هر سطح ( تامین کنندهها ، توزیع کننده ها و ...)از شبکه زنجیره تامین مورد مطالعه با توجه به پارامترها و معیارهای در نظر گرفته شده در راستای بهینگی مدل و شبکه ، طراحی و تعیین بهترین مسیرهای (شبکه ) ارتباطی بین واحدهای منتخب هر سطح با سطوح دیگر و همچنین تعیین حجم کالاهای انتقالی در این مسیرهای بهینه می باشد . همچنین در این مساله پارامترهای مهم از قبیل تقاضای مشتریان و ظرفیت تامین کننده به صورت غیر قطعی میباشد و مدل چند هدفه به روش مجموع وزن دهی به وسیله نرم افزار GAMS تجزیه و تحلیل شده است و توانسته ایم بهینه ترین نقطه سود و حداقل زمان رسیدن محصول به دست مشتری و همچنین حداکثر مقدار تولید محصولات جدید را بدست اوریم .
  کلمات کلیدی :مدل ریاضی ، فازی ، توسعه محصول ،پیکربندی زنجیره تامین


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 19
  حجم فایل: 831 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
زنجیره-تامین
موضوعات
footer