دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تاثیر فناوری و سازمان بر پذیرش بازار یابی موبایلی - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازاریابی
 • تاثیر فناوری و سازمان بر پذیرش بازار یابی موبایلی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تاثیر فناوری و سازمان بر پذیرش بازار یابی موبایلی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  وهرز نوروز پور دیلمی ،یحیی خونساری


  چکیده فارسی:

  در مقاله حاضر عوامل فناوری و سازمان به عنوان دو سائق برای پذیرش بازار یابی موبایلی مورد بررسی قرار گرفته اند . بدین منظور از چارچوب نظری فناوری _سازمان محیط (TOE)استفاده شد .در این چارچوب متغیرهای موثر بر بازار یابی موبایلی عبارتند از فناوری شامل مزیت نسبی ،پیچیدگی،هزینه و سازمان شامل پشتیبانی مدیریت عالی سازمان ،در دسترس بودن منابع مالی ، قابلیت های I T کارکنان جامعه اماری پژوهش،تصمیم گیران بنگاههای کوچک و متوسط فناوری( SMEs) اطلاعات و ارتباطات شهر تهران بودند که با انتخاب 405 نمونه از 102بنگاه پرسشنامه تدوین شده توزیع و نتایج از روش معادلات ساختاری(SEM )تحلیل شد .نتایج نشان داد که در عامل فناوری ،مزیت نسبی به صورت مثبت بر نیت بکارگیری بازار یابی موبایلی اثر دارد اما تاثیر پیچیدگی مورد تایید قرار نگرفت . اثر هزینه به صورت منفی مورد تایید واقع شد . در عامل سازمان اثر پشتیبانی مدیریت عالی سازمان ،در دسترس بودن منابع مالی و قابلیت های IT کارکنان بر نیت بکارگیری بازار یابی موبایلی مورد تایید قرار گرفت.
  کلمات کلیدی :بازار یابی موبایلی ، پذیرش فناوری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 15
  حجم فایل: 546 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازاریابی
موضوعات
footer