دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تعیین سبک یادگیری کارکنان (مورد مطالعه صنایع نظامی ) - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت آموزشی
 • تعیین سبک یادگیری کارکنان (مورد مطالعه صنایع نظامی )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تعیین سبک یادگیری کارکنان (مورد مطالعه صنایع نظامی )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  یاسر رهیر ،رضا احمدی، یاسین اسماعیل پور، محمدرضا کلانتری


  چکیده فارسی:

  پژوهش حاضر به بررسی و شناخت شیوه یادگیری کارکنان در یکی از صنایه نظامی می پردازد . بدین منظور از کلیه کارکنان حاضر در صنعت مذکور حجم نمونه 150 نفری انتخاب شده است . از این تعداد حدود 60 نفر از کارکنان نهادهای نواوری و ما بقی بهصورت تصادفی از قسمت های دیگر حجم نمونه تصادفی را تشکیل داده اند .ابزار مورد استفاده در این پژوهش پرسشنامه استاندارد 12 سوالی کلب می باشد که شامل 4 بخش احساس گر ، متفکر ، مشاهده گر و عملگراست و سعی در اندازه گیری و شناخت سبک یادگیری کارکنان و در پی ان تشخیص سبک یادگیری کلی صنعت دارد .روایی و پرسشنامه مذکور مورد تایید قرار گرفته است .نتایج تحلیل داده ها سبک غالب یادگیری در سازمان مورد مطالعه را مشخص کرده است و بیانگر ان است که سبک یادگیری غالب از طیف متفکر جذب کننده می باشد و با توجه به تحلیل اماری انجام شده رابطه معناداری بین سطح تحصیلات و سبک یادگیری وجود ندارد .
  کلمات کلیدی :سبک یادگیری ، یادگیری ، کلب ، صنایع نظامی ،احساس گر ، متفکر ، مشاهده گرا ، عملگرا


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 719 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-آموزشی
موضوعات
footer