دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بکارگیری مدیریت نوین دولتی در استقرار توسعه پایدار و بهره گیری از الگوهای کارافرینی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بکارگیری مدیریت نوین دولتی در استقرار توسعه پایدار و بهره گیری از الگوهای کارافرینی - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی کارآفرینی
 • بکارگیری مدیریت نوین دولتی در استقرار توسعه پایدار و بهره گیری از الگوهای کارافرینی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بکارگیری مدیریت نوین دولتی در استقرار توسعه پایدار و بهره گیری از الگوهای کارافرینی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  حسن صمدیار ، اتنا الهی


  چکیده فارسی:

  توسعه پایدار مفهوم جدیدی است که از طریق پیوند بین ابعاد مختلف توسعه (اقتصادی ، فرهنگی ، سیاسی ، اجتماعی )و توجه خاص به ملاحظات محیطی و حفظ محیط زیست از سه دهه پیش به طور گسترده ای مطرح گردید .از سوی دیگر با اختلاف زمانب یک دهه مدیریت دولتی نوین به منظور افزایش مسئولیت مدیران به محیط پیرامونی خود ،جایگزین مدیریت دولتی در مفهوم سننتی ان شد . با افزایش جمعیت وتوجه به موضوع اشتغال ،دولت ها سعی به بررسی این چالش و حل معضلات ناشی از ان نموده اند .باید در نظر داشت که توسعه پایدار را می توان به عنوتن یک زیر مجموعه ازمدیریت نوین دولتی منظور داشت که سعی دارد کارافرینی و الگوهای استفاده از فرصت های ان را به کار گیرد. در واقع توسعه پایدار می تواند به عنوان محور فعالیتها و ابزار مورد پسند اجتماعی در بکارگیری مدیریت نوین دولتی در کسب اهداف توامان کارافرینی و توسعه در راستای ارتقای سطح پیشرفت و تعالی جامعه استفاده شود.
  کلمات کلیدی : مدیریت دولت نوین ،توسعه پایدار ،کارافرینی سازمانی ،مدیریت گرایی دولتی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 6
  حجم فایل: 424 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
کارآفرینی
موضوعات
footer