دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:براورد نرخ حداکثر کننده درامد دولت ناشی از حق الضرب پول در کوتاه مدت و بلند مدت - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:براورد نرخ حداکثر کننده درامد دولت ناشی از حق الضرب پول در کوتاه مدت و بلند مدت - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی اقتصاد
 • براورد نرخ حداکثر کننده درامد دولت ناشی از حق الضرب پول در کوتاه مدت و بلند مدت

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  براورد نرخ حداکثر کننده درامد دولت ناشی از حق الضرب پول در کوتاه مدت و بلند مدت


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  وحید فرزام ،داود محمودی نیا ،امیر رضائی پور


  چکیده فارسی:

  حق الضرب پول یکی از راه های کسب درامد دولت می باشدو این موضوع برای کشورهایی با درامد های مالیاتی پایین بسیار حائز اهمیت است . استفاده از حق الضرب پول می تواند هزینه های زیادی را برای جامعه به همراه داشته باشد .یکی از این مشکلات تورم می باشد . در این پژوهش سعی شده است که حق الضرب پول را به عنوان یکی از ریشه های تورم در اقتصاد نفتی ایران مورد بحث قرار داده شود . از این رو در این تحقیق سعی شده استتا در چارچوب یک مدل پویا شکاف بین سطح مطلوب و سطح واقعی حق الضرب پول در اقتصاد ایران بین سالهای 1393-1352در کوتاه مدت و بلند مدت مورد بررسی قرار گیرد. نتایج این تحقیق نشان می دهد که استفاده از حق الضرب پول برای جبران کسری در کوتاه مدت می تواند کارساز باشد ولی در بلند مدت هزینه اجتماعی برای جامعه به همراه دارد که یکی از این هزینه ها تورم در اقتصاد ایران می باشد .
  کلمات کلیدی : حق الضرب پول، مالیات تورمی ،مدل پویا ، هزینه های تورمی ، اقتصاد ایران


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 18
  حجم فایل: 885 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
اقتصاد
موضوعات
footer