دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر شهرنشینی و صنعتی شدن بر شدت مصرف انرژی کشورهای در حال توسعه - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر شهرنشینی و صنعتی شدن بر شدت مصرف انرژی کشورهای در حال توسعه - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • بررسی تاثیر شهرنشینی و صنعتی شدن بر شدت مصرف انرژی کشورهای در حال توسعه

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر شهرنشینی و صنعتی شدن بر شدت مصرف انرژی کشورهای در حال توسعه


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  حمیدرضا ارجمند ، رضا کرمی روح اله بیگدلی


  چکیده فارسی:

  رفع نیازهای مخلف ساکنان شهرها که جمعیت ان ها روز به روز در حال افزایش است .پیشرفت اقتصادی روزافزونی را طلب می کند که لازمه این پیشرفت صنعتی شدن و به تبع ان مصرف زیاد انرژی است . محدودیت منابع انرژی موجب شده که میزان مصرف انرژی به یکی از مسائل مهم در موضوع امنیت انرژی تبدیل شود .از این رو در این تحقیق به بررسی و مرور برخی از مطالعات انجام شده در زمینه اثر سه عامل ،شهرنشینی ، صنعتی شدن و درامد ، بر شدت مصرف انرژی کشورهای در حال توسعه می پردازیم و نتایج مطالعات انجام شده که عموما از روش های اقتصاد سنجی و به ویژه رویکرد اتو رگرسیو با وقفه های خود توزیعی(ARDL) برای تحلیل روابط بین این سه عامل و شدت مصرف انرژی استفاده کرده اند حاکی از ان است که رابطه معناداری بین شهرنشینی ، صنعتی شدن و درامد ( کشش در امدی مصرف ) با شدت مصرف انرژی وجود دارد .
  کلمات کلیدی :صنعتی شدن ،شهر نشینی ، در امد ، شدت انرژی ، روش ARDL


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 595 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer