دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه بین چابکی سازمانی و بهره وری نیروی انسانی در شرکت برق منطقه ای فارس - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • بررسی رابطه بین چابکی سازمانی و بهره وری نیروی انسانی در شرکت برق منطقه ای فارس

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی رابطه بین چابکی سازمانی و بهره وری نیروی انسانی در شرکت برق منطقه ای فارس


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  محسن میرزادگان شیرازی ، علی اصغر حسینی ،امان اله راهپیما


  چکیده فارسی:

  تغییر پیوسته یکی از مفاهیم اساسی و کارکردی در سازمان هایی است که در قرن حاضر فعالیت می کنند . سازمان هایی که در محیطی بسیار فعال و پویا در حال انجام فعالیت هستند و همواره با تهدیدهایی روبه رو می شوند که در صورت عدم پاسخ گویی سریع به انها بی شک از دایره فعالیت و بقاء باز خواهند ماند .در این راستا بی شک می توان گف سازمان هایی می توانند به موفقیت دست یابند که از رویکردها و راهبردهای جدید همچون مفهوم چابکی استفاده می کنند. چابکی از جمله راهبردهای بسیار کلیدی در راستای دریافت سریع نیازهای مشتریان و ارائه پاسخ مناسب به ان در کوتاهترین زمان ممکن است. چابکی مفهومی است که می تواند به عاملی اساسی در راستای برخورد و مدیریت محیط های سازمانی با ویژگی های تغییرات پیوسته و همراه با عدم اطمینان تبدیل شود و به سازمان ها کمک کند تا بتوانند به اهداف از پیش تعیین شده خود دست یابند .از این رو و با توجه به اهمیت این مساله ، هدف این مقاله بررسی رابطه بین چابکی سازمانی و بهره وری نیروی انسانی در شرکت برق منطقه ای فارس می باشد .مقاله حاضر از نوع توصیفی است و به لحاظ هدف کاربردی است . از نظر جمع اوری داده ها نیز میدانی تلقی می شود. ابزار گرداوری داده ها در این پژوهش پرسشنامه می باشد که شامل 22 سوال برای سنجش کل متغیرهای تحقیق است . برای سنجش متغیرها نیز از طیف 5 تایی لیکرت استفاده می شود . روایی پرسشنامه توسط نظر اساتید و کارشناسان و پایایی ان با استفاده از الفای کرونباخ بررسی و تایید شد جامعه اماری تحقیق حاضر کلیه کارمندان شرکت برق منطقه ای فارس می باشد . با استفاده از فرمول کوکران تعداد 112نفر به عنوان نمونه نهایی تحقیق مورد بررسی قرار گرفتند . به منظور ازمون فرضیات از روش مدل سازی معادلات ساختاری استفاده شد .نتایج نشان داد که چابکی سازمانی بر بهره وری نیروی انسانی در شرکت برق منطقه ای فارس تاثیر معناداری دارد .
  کلمات کلیدی :چابکی سازمانی ، بهره وری نیروی انسانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 9
  حجم فایل: 459 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer