دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:چالش های خصووصی سازی در ایران - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:چالش های خصووصی سازی در ایران - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • چالش های خصووصی سازی در ایران

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  چالش های خصووصی سازی در ایران


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  ارتا موسوی شیرازی ،محسن میرزادگان ،علی اصغر حسینی


  چکیده فارسی:

  خصوصی سازی یکی از مهم ترین اهداف کشورهای در حال توسعه به شمار امده و بسیاری از کشورهای منطقه خاورمیانه کوشیده اند که با سیاست های گوناگون به این هدف دست یابند .در حال حاضر خصوصی سازی به عنوان عامل کلیدی توسعه برای کشوورهای نام برده از جمله کشور ما به شمار می اید . البته دست یابی به این هدف با مشکلات بسیاری همراه است که باید از طریق سیاست های مناسب و بر اساس شرایط اجتماعی_ اقتصادی کشورهای مختلف حل گردند .در این پرژوه با بررسی شرایط کنونی و مشکلات موجود بر سر راه خصوصی سازی به این نتیجه دست یافته ایم که برای رسیدن به اهداف خصوصی سازی باید با روش های علمی و مدیریتی صحیح و با تدوین راهکارهای قانونی برای تقویت بخش خصوصی و حمایت از این بخش و با روشهای غیر انحصاری و عاری از هر گونه اغماض و به نفع گروه اقتصادی خاص از طریق بازار سهام می توان مشکلات را از سر راه برداشت و به پیاده شدن خصوصی سازی به نحو صحیح در کشور سرعت عمل بخشید.
  کلمات کلیدی :خصوصی سازی ، برون سپاری ،بخش دولتی ، بخش خصوصی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 12
  حجم فایل: 322 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer