دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه بین مدیریت دانش و کارکردهای اجتماعی ان در شرکت پگاه خوزستان - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه بین مدیریت دانش و کارکردهای اجتماعی ان در شرکت پگاه خوزستان - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت دانش
 • بررسی رابطه بین مدیریت دانش و کارکردهای اجتماعی ان در شرکت پگاه خوزستان

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی رابطه بین مدیریت دانش و کارکردهای اجتماعی ان در شرکت پگاه خوزستان


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  میثم صفری ،دکتر غلامعلی مسرور


  چکیده فارسی:

  در عصر اطلاعات مزیت اصلی در سرمایه دانش نهفته است .دانش در دنیای پیشرفته امروز به سرعت در حال تبدیل شدن به مزیت رقابت اصلی سازمان ها می باشد. روند اوج یافتن نقش دانش ، نواری و فن اوری های نوین در ایجاد مزیت های راهبردی و اهمیت یافتن ارزش منابع دانش در اداره سازمان ها موجب شده تا مقوله مدیریت دانش در قلب سیاسیت های راهبردی سازمان ها جای گیرد. براین اساس توجه ویژه به مدیریت دانش از جهت تحقق اهداف سازمان ها ضروری به نظر می رسد و تبیین جایگاه مدیریت دانش و کارکردهای ان در سازمان ها از اهداف تحقیق حاضر می باشد . مدیریت دانش می تواند با یکپارچه سازی سرمایه های دانشی سازمان ها در بخش های مختلف و تاثیر گذاری مستقیم بر مفاهیمی مانند مشتری مداری ، یادگیری سازمانی ،اعتلای فرهنگ سازمانی ، رهبری و تصمیم گیری هوشمندانه ، باز طراحی فرایندها، تولید دانش جدید و تبدیل دانش ضمنی به صریح ، ضمینه ارتقای سطح فعالیتها و رسیدن به اهداف مورد نظر را به همراه داشته باشد .البته سازمان ها بدون داشتن استراتژی مشخصی در استفاده از مدیریت دانش نمی توانند بهره ای از این کارکردها داشته باشند و می بایست در این خصوص سیاست های راهبردی تدوین گردد.کارکرد به نتایج و اثار عینی پدیده ها یا ساختارهای اجتماع اطلاق می شود . منظور این است که هر پدیده اجتماعی کارکرد معینی بر عهده دارد که به نحوی در دوام و اداره جامعه موثر است . به بیان دیگر هر گونه نهاد اجتماعی عهده دار کارکرد یا وظیفه ای است و تا زمانی که ان وظیفه از نظر اجتماعی الزامی می باشد کارکرد مذکور نیز دوام می اورد و پایدار می ماند.
  کلمات کلیدی : مدیریت دانش ، کارکرد اجتماعی ،شرکت پگاه خوزستان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 6
  حجم فایل: 165 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-دانش
موضوعات
footer