دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی اثر مزیت رقابتی و تعهد صادراتی بر صادرات مواد غذایی در استان خوزستان - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی اثر مزیت رقابتی و تعهد صادراتی بر صادرات مواد غذایی در استان خوزستان - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • بررسی اثر مزیت رقابتی و تعهد صادراتی بر صادرات مواد غذایی در استان خوزستان

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی اثر مزیت رقابتی و تعهد صادراتی بر صادرات مواد غذایی در استان خوزستان


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سید امین موسوی ، دکتر غلامعلی مسرور


  چکیده فارسی:

  صاحب نظران بازار یابی صادراتی عقیده دارند که شناسایی عوامل تعیین کننده عملکرد صادراتی و همچنین تاثیر مزیت رقابتی و عمل به تعهدات صادراتی به منظور افزایش عملکرد صارداتی و دستیابی به سطح مطلوبی از ان یک مقوله مهم و حیاتی برای شرکت ها در بازار رقابتی امروز است .پژوهش حاضر با هدف بررسی اثر مزیت رقابتی و تعهد صادراتی بر صادرات مواد غذایی در استان خوزستان انجام گرفته است. در تحقیق حاضر از روش توصیفی از نوع همبستگی برای گرداوری داده استفاده شده است و چون جامعه ما محدود به شرکت های تولید کننده صادراتی مواد غذایی در استان خوزستان بود بنابراین از روش سرشماری استفاده گردید و سپس پرسشنامه ها میان این شرکت ها توزیع گردید و داده های مورد نیاز جمع اوری گردید و سپس به کمک مدل یابی معادلات ساختاری ( تحلیل مسیرتاییدی )این داده ها مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت تا بدین ترتیب به بررسی وضعیت عوامل یاد شده در صنعت مواد غذایی پرداخته شود .یافته ها و نتایج این تحقیق نشان داد که عوامل فوق الذکر به عنوان عوامل تعیین کننده در عملکرد صادراتی صنعت مواد غذایی در استان خوزستان مطرح هستند.
  کلمات کلیدی : مزیت رقابتی ، تعهد صادراتی ،صادرات مواد غذایی، استان خوزستان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 6
  حجم فایل: 290 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer