دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:کاهش مدت زمان تحویل تولید با تکنیک نقشه برداری جریان ارزش( مطالعه موردی خط میل بادامک شرکت موتور سازان تراکتورسازی ایران ) - 1396

یلدا

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • کاهش مدت زمان تحویل تولید با تکنیک نقشه برداری جریان ارزش( مطالعه موردی خط میل بادامک شرکت موتور سازان تراکتورسازی ایران )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  کاهش مدت زمان تحویل تولید با تکنیک نقشه برداری جریان ارزش( مطالعه موردی خط میل بادامک شرکت موتور سازان تراکتورسازی ایران )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  ابراهیم عاقل وند یامی ، نسرین هراسی ،میر رضا حسینی اصل اسگویی


  چکیده فارسی:

  امروزه تولید رقابتی هنرمندانه ترین نوع تولید به حساب می اید و بدون در نظر گرفتن شاخص های تاثیر گذار بر رضایت مشتری غیر عقلانی به نظر می رسد . از اصلی ترین شاخص های تاثیر گذار می توان به زمان انتظار مشتری تا دریافت محصول نهایی نام برد . بنیادی ترین مشکل تولید انبوهی را تولید مازاد می نامند. تولید مازاد به عبارتی یعنی تولید بیشتر یا سریعتر و یا زودتر از ان چیزی که مشتری بدان نیاز دارد . تولید مازاد با درگیر ساختن نیروی انسانی و تجهیزات به اعمالی اعم از انبارش ، نگهداری ، حمل و نقل و حسابرسی محصولاتی که مشتری فعلا بدان نیاز ندارد باعث طولانی شدن زمان انتظار تحویل محصول نهایی به مشتری گردیده و نهایتا عدم رضایت وی را به دنبال خواهد داشت . هدف از نگارش این مقاله بررسی راهکاری به نام استقرار سیستم کششی (کانبان ) در خط تولید میل بادامک شرکت موتور سازن تراکتورسازی ایران برای توانمند ساختن فرایندها برای تولید انچه که مشتری بدان نیاز دارد . در زمانی که بدان نیاز دارد و با کیفیت هزینه ای که انتظار دارد می باشد .طبق این مطالعه قطعه ی مورد نظر برای رسیدن به دست مشتری از 10 ایستگاه عبور می کند.با استفاده از تکنیک نقشه برداری جریان ارزش ،مجموع موجودی پایکار در وضع موجود و مدت زمان انتظار قطعه تا رسیدن به دست مشتری به ترتیب 12303عدد و86829 دقیقه محاسبه گردید .در ادامه با طرح نقشه وضع اتی و اعمال بهبودها ، موجودی پایکار ایستگاهها به 3233عدد و مدت زمان انتظار قطعه به19173 دقیقه کاهش یافت .
  کلمات کلیدی : مدت زمان اتظار ، تولید مازاد ، موجودی پایکار ، سیستم کششی ،کانبان ، نقشه برداری جریان ارزش


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 19
  حجم فایل: 804 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer