دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر رهبری تحول افرین بر ساختار سازمان با استفاده از متغیر میانجی عدالت سازمانی ( مطالعه موردی : بانک ملت شمال استان اذربایجان غربی ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر رهبری تحول افرین بر ساختار سازمان با استفاده از متغیر میانجی عدالت سازمانی ( مطالعه موردی : بانک ملت شمال استان اذربایجان غربی ) - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • بررسی تاثیر رهبری تحول افرین بر ساختار سازمان با استفاده از متغیر میانجی عدالت سازمانی ( مطالعه موردی : بانک ملت شمال استان اذربایجان غربی )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر رهبری تحول افرین بر ساختار سازمان با استفاده از متغیر میانجی عدالت سازمانی ( مطالعه موردی : بانک ملت شمال استان اذربایجان غربی )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مجتبی علی جانی ،دکتر سعید لطف اله زاده


  چکیده فارسی:

  هدف از پژوهش حاضر بررسی تاثیر رهبری تحول افرین بر ساختار سازمان با استفاده متغیر میانجی عدالت سازمانی ( مطالعه موردی : بانک ملت شمال استان اذربایجان غربی ) می باشد . تحقیق حاضر از نظر هدف در گروه های تحقیق کاربردی و بر حسب نحوه گرداوری داده ها ،تحقیق حاضر از نوع توصیفی و بر حسب چگونگی اجرا در قالب تحقیقات پیمایشی قرار دارد .جامعه اماری تحقیق شامل کلیه کارکنان بانک ملت شمال اذربایجان غربی می باشد که تعداد این افراد 447 نفر بوده که از این تعداد با روش کوکران 207 نفر به عنوان نمونه انتخاب شده اند . در این تحقیق برای جمع اوری اطلاعات و داده ها از تلفیق پرسشنامه استاندارد استفاده شده است که پس از سنجش روایی و پایایی ان در اختیار جامعه مورد بررسی قرار گرفت که شامل 62 سوال بوده که روایی مناسبی داشته و پایایی نیز ( ضریب الفا کرونباخ ) بالای 0/7بدست امد که نشان دهنده قابلیت اعتماد نسبتا مناسب پرسش نامه است . جهت تجزیه و تحلیل اطلاعات از نرم افزارSmart PLS و SPSS استفاده شده است. نتایج بررسی در این تحقیق نشان داد که رهبری تحول افرین بر ساختار سازمان با استفاده متغیر میانجی عدالت سازمانی در بانک ملت شمال استان اذربایجان غربی تاثیر دارد.
  کلمات کلیدی :رهبری تحول افرین ، ساختار سازمان ، عدالت سازمانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 17
  حجم فایل: 604 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer