دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ظهور مدل های کسب و کار به عنوان یکی از رویکردهای جدید - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • ظهور مدل های کسب و کار به عنوان یکی از رویکردهای جدید

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ظهور مدل های کسب و کار به عنوان یکی از رویکردهای جدید


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  حامد شاطری ،الهام رافتی


  چکیده فارسی:

  با توجه به اینکه برای توسعه و رونق اقتصادی حضور کارافرینان اهمیت وافری دارد. در این میان طراحی مدل های کسب و کار جهت کمک به کارافرینان امری حیاتی است . گزارش زیر مشتمل بر مقالات زیادی می باشد اما بیشتر متمرکز بر خلاصه ای از سه مقاله ای تاثیر گذار در این حوزه با محوریت مقاله ای با عنوان مدل کسب و کار دو لایه برای کارافرینان می باشد . این مدل دولایه شامل یک مدل مفهومی و یک مدل مالی می باشد .مدل مفهومی ایده یک کسبوکار جدید را توصیف می نماید و برای تشریح یک کسب و کار حائز اهمیت است . مدل مالی نیز اعداد و ارقام مرتبط با کسب و کارهای جدید را مورد بررسی قرار می دهد م این مدل ها را قابل اندازه گیری و قابل مقایسه می سازد . مدل دو لایه قابل اتکاتر است از ان جهت که اولا به منظور پرهیز از اشفتگی ذهنی ، مسائل مفهومی و مالی یک کسب وکار را به طور جداگانه مورد بررسی قرار می دهد و ثانیا مدل های مفهومی و مالی را به نحوی با یکدیگر تجمیع می نماید که به عنوان یک مدل واحد قابل بررسی باشند .سپس کاربرد مدل دو لایه در کسب و کار هلی مرتبط با اینترنت مورد بحث قرار گرفته است و دو مورد واقعی نیز بررسی شده اند .
  کلمات کلیدی : مدل های کسب و کار ، مشتریان ، کارافرینان ، توسعه اقتصادی ،نواوری ، بازار ،مدل


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 17
  حجم فایل: 595 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer