دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تئوری بازی ها در ساختارهای مختلف - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تئوری بازی ها در ساختارهای مختلف - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • تئوری بازی ها در ساختارهای مختلف

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  تئوری بازی ها در ساختارهای مختلف


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  علی صابری


  چکیده فارسی:

  پیشرفت تکنولوژی مدل های سیستمی را شکل داده است . به نحوی که ساختار فعالیت ها و نتایج به مولفه های متعددی بستگی داشته باشد و موفقیت یا عدم موفقیت به عناصر مختلفی . در یک سیستم هوشمند و سازمانی نمی توان داده هایی استفاده کرد بدون انکه ماهیت تاثیر انها تحلیل شود برای هرنوع فعالیت و ارتباط مجموعه ای در هر ساختاری می توان نوعی الگوی بازی را تعریف کرد الگو یا تئوری که قابل تغییر و تعمیم است و اصولا مدل بازی یک الگوریتم ثابت ندارد بله با توجه به اعضا شیوه عمل و سایر عوامل موثر و مرتبط شکل می گیرد . تئوری که قابل درک ، تحلیل و توسعه است که برای موفقیت باید دانش ان را کسب کرد تا در بازی فکر با فکر یا فکر با افکار به تئوری فکر برتر رسید فکر برتری که محصول پیروز شدن است . تئوری بازها را می توان در هر نوع ساختار جامعه مشاهده کرد هر نوع فعالیت برای رسیدن به هدف از نوعی تئوری بازی پیروی می کند پس ارائه مدل های برتر از تئوری ها می تواند نتایج مطلوبی را حاصل کند .
  کلمات کلیدی : تئوری بازی ، مدل ، ساختار ، سیستم ، مجموعه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 6
  حجم فایل: 335 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer