دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:اندازه گیری عملکرد سیسم های کنترل تولید در روش کانبان و کانویپ با استفاده از شبیه سازی ( مطالعه موردی : قطعه سازی خودرو) - 1396

بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • اندازه گیری عملکرد سیسم های کنترل تولید در روش کانبان و کانویپ با استفاده از شبیه سازی ( مطالعه موردی : قطعه سازی خودرو)

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  اندازه گیری عملکرد سیسم های کنترل تولید در روش کانبان و کانویپ با استفاده از شبیه سازی ( مطالعه موردی : قطعه سازی خودرو)


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مهدی علیمرادیان ، سید محمد حاجی مولانا ، سیدمجتبی سجادی


  چکیده فارسی:

  بکارگیری روش های برنامه ریزی و کنترل تولید کششی در کف کارخانه منجر به بهبود تحویل به موقع و براورده سازی نیاز مشتری در زمان مورد نیاز می شود.از جمله روش های کششی می توان به روش کنترلی کار در جریان ثابت و کانبان اشاره کرد . در این مقاله شرایط پیاده سازی سیاست های کانبان و کانویپ در خطوط تولید سیستم زنجیره تامین ایران خودرو با استفاده از شبیه سازی مورد ارزیابی قرار گرفت . در این تحقیق فرایند تولید سه مجموعه قطعه موتور خودرو با فرایندها و نیازهای متفاوت روزانه با اعمال سیاست های کانبان و کانویپ شبیه سازی شده و با ازمون های اماری دو شاخص عملکردی کار در جریان ساخت و تحویل به موقع مورد تحلیل قرار گرفت که در نهایت منجر به برتری کانبان در بیشتر موارد نسبت به کانویپ برای خطوط تولید مخصوصا با تعداد ایستگاه کاری بیشتر گردید.
  کلمات کلیدی : تولید کششی ، کانبان ، کانویپ ، شبیه سازی ، قطعه سازی خودرو


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 17
  حجم فایل: 679 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer