دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر گزارشگری مسئولیت پذیری اجتماعی شرکتی بر شهرت شرکت - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر گزارشگری مسئولیت پذیری اجتماعی شرکتی بر شهرت شرکت - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • بررسی تاثیر گزارشگری مسئولیت پذیری اجتماعی شرکتی بر شهرت شرکت

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر گزارشگری مسئولیت پذیری اجتماعی شرکتی بر شهرت شرکت


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  شهلا زارع ، مهدی بشکوه


  چکیده فارسی:

  هدف از این مطالعه بررسی تاثیر گزارشگری مسئولیت پذیری اجتماعی شرکتی بر شهرت شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران می باشد .بدین منظور ارتباط بین متغیرهای مانند رشد جریانات نقدی ، هزینه سرمایه ، ارزش ویژه برند ، استراتژی تمایز استراتژی رهبری هزینه ،نقد شوندگی ، ارزش شرکت ، بازده کل دارایی ،رشد فروش ، اهرم مالی، اندازه و شرکت و عمر شرکت و گزارشگری مسئولیت اجتماعی بررسی گردیده است. یافته های تحقیق با استفاده از اطلاعات 62 شرکت شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران طی سالهای 1388 تا 1394 بوده و تحلیل رگرسیونی داده های ترکیبی با استفاده از نرم افزار Eviews صورت گرفته ، که از بین روابط مورد بررسی افشای مسئولیت اجتماعی شرکتی منجر به کاهش هزینه سرمایه و افزایش نقد شودگی سهام می شود .لذا می توان گفت افشای مسئولیت اجتماعی شرکتی می تواند منجر به افزایش شهرت شرکت شود .
  کلمات کلیدی : مسئولیت پذیری اجتماعی ، شهرت ، ارزش ویژه برند


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 816 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer