دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مروری بر عوامل موثر بر اجرای موفقیت امیز مدیریت کیفیت جامع ( TQM ) در سازمان - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مروری بر عوامل موثر بر اجرای موفقیت امیز مدیریت کیفیت جامع ( TQM ) در سازمان - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت کیفیت
 • مروری بر عوامل موثر بر اجرای موفقیت امیز مدیریت کیفیت جامع ( TQM ) در سازمان

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  مروری بر عوامل موثر بر اجرای موفقیت امیز مدیریت کیفیت جامع ( TQM ) در سازمان


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مهرداد زند امیری ،محمد علی کرامتی


  چکیده فارسی:

  قرن جدید امواج تازه ای از تغییر را با خود به همراه اورده است . محیط پیرامون سازمان ها پویا تر از قبل شده و باعث گردیده تا سازمان ها در پی یافتن پاسخ هایی برای این پویایی ها باشند و حتی برای بقا در چنین محیطی ضروری ست سازمان ها به سمت انعطاف پذیری ، پویایی و تحول حرکت نموده و از سکون بپرهیزند . مقاله حاضر به مرور شاخص های موثر بر اجرای موفقیت امیز مدیریت کیفیت پرداخته است .روش تحقیق توصیفی _ کتابخانه ای بوده و از نتایج تحقیقات برگرفته از پژوهش های انجام شده پیشین استفاده شده است .نتایج بررسی ها نشان داد سازمانها چه بخواهند چه نخواهند در طول زمان تغییر می کنند . بعضی از تغییرات در اثر فشار بیرونی اتفاق می افتد البته لازم است که تغییرات یک سازمان به صورت طبیعی اتفاق بیافتد ولی بعضی تغییرات نه طبیعی بوده و نه انعکاسی؛ بلکه در اثر برنامه ریزی و اجرای تغییرات بر طبق استراتژی بهبود توسط مدیران به طور عالمانه و اگاهانه اتفاق می افتد که این طبیعت مدیریتی صحیح ، اجرای فرایند مدیریت کیفیت جامع است . اکثر نویسندگان معتقدند که مدیزیت کیفیت جامع همان توسعه سازمان است در واقع مدیریت کیفیت جامع همان تغییر فرهنگ سازمان یا توسعه سازمان به طریقی است که از طرفی نسبت به نیازهای مشتری پاسخگو و از طرف دیگر ثمر بخش و کارامد باشد مدیریت کیفیت جامع با ایجاد مفاهیم کلی باعث بهبود دوام در یک سازمان می شود .
  کلمات کلیدی : ابعاد مدیریت کیفیت جامع، TQM ،TQM در سازمان


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 10
  حجم فایل: 253 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-کیفیت
موضوعات
footer