دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه میان سلامت سازمانی و دلبستگی شغلی ( مطالعه موردی دبیران خانم مدارس متوسطه ناحیه یک اموزش و پرورش خراسان رضوی ) - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی رابطه میان سلامت سازمانی و دلبستگی شغلی ( مطالعه موردی دبیران خانم مدارس متوسطه ناحیه یک اموزش و پرورش خراسان رضوی ) - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • بررسی رابطه میان سلامت سازمانی و دلبستگی شغلی ( مطالعه موردی دبیران خانم مدارس متوسطه ناحیه یک اموزش و پرورش خراسان رضوی )

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی رابطه میان سلامت سازمانی و دلبستگی شغلی ( مطالعه موردی دبیران خانم مدارس متوسطه ناحیه یک اموزش و پرورش خراسان رضوی )


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  سمیه خدابنده بایگی ، دکتر محمدرضا ذبیحی ،دکتر حمید عرفانیان خانزاده


  چکیده فارسی:

  هدف اصلی این تحقیق بررسی رابطه میان سلامت سازمانی و دلبستگی شغلی در سازمان اموزش و پرورش خراسان رضوی شهر مشهد است که به صورت مطالعه موردی در مدارس متوسطه ناحیه یک اموزش و پرورش انجام گرفته است .جهت جمع اوری داده ها از دو پرسش نامه استاندارد استفاده شده است .پرسش نامه سلامت سازمانی هوی و همکاران( 1996) که شامل 44 گویه است و با طیف 5 درجه ای لیکرت (غالبا، همیشه ، گاهی ،بندرت و هرگز ) مولفه ها را می سنجد و پرسش نامه دلبستگی شغلی کانونگو( 1982) که از 10 گویه تشکیل شده و با طیف پنج درجه ای لیکرت ( کاملا مخالفم ،مخالفم ، نظری ندارم ،موافقم ، کاملا موافقم ) مولفه های تحقیق را می سنجد . متغیر مستقل در پژوهش حاضر سلامت سازمانی و مولفه های ان ( یگانگی نهادی ،نفوذ مدیر ، ملاحظه گری، ساخت دهی ، پشتیبانی منایع ، روحیه ، تاکید علمی ) و متغیر وابسته دلبستگی شغلی می باشد .این پژوهش از لحاظ ماهیت توصیفی همبستگی و از لحاظ هدف کاربردی می باشد .جامعه اماری این تحقیق کلیه دبیران خانم مقطع متوسطه ناحیه یک اموزش و پرورش استان خراسان رضوی شهر مشهد که تعداد انها مجموعا 500 نفر است می باشد با استفاده از فرمول کوکران تعداد 223 نفر به عنوان نمونه تصادفی انتخاب شدند .نتایج پژوهش حاکی از ان است که با توجه به ضریب همبستگی به دست امده (0.35 ) میان متغیر سلامت سازمانی و دلبستگی شغلی ، رابطه مستقیم معناداری میان این دو متغیر وجود دارد . به عبارت دیگر هر چه سلامت سازمانی در اموزش و پرورش افزایش یابد . دلبستگی شغلی دبیران نیز افزایش می یابد .
  کلمات کلیدی : سلامت سازمانی ،دلبستگی شغلی ، دبیران اموزش و پرورش


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 530 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer