دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارزیابی ارزش ادراکی مشتریان از کانال آنلاین خرده فروشان چند کاناله - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • ارزیابی ارزش ادراکی مشتریان از کانال آنلاین خرده فروشان چند کاناله

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارزیابی ارزش ادراکی مشتریان از کانال آنلاین خرده فروشان چند کاناله


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مهدی شیر محمدی ، مریم ربیعی


  چکیده فارسی:

  هدف این پژوهش ارزیابی ارزش ادراکی مشتریان از کانال انلاین خرده فروشان چند کاناله می باشد .در واقع دستیابی به این هدف درک ما را از ارزش ادراکی مشتریان از کانال انلاین و چگونگی اثر گذاری این ادراکات ارزشی بر روی رضایت مندی از کانال انلاین و وفاداری به ان بهبود می بخشد .بر اساس پژوهش های پیشین و مطالعه ادبیات موضوعی ، بررسی تقسیم بندی های متقاوت ارزش ادراکی مشتریان و تاثیر ان بر رضایت و وفا داری مشتریان ، پنج ارزش با عناوین ارزش عملکرد خدمات ، ارزش عاطفی ، ارزش پولی ،ارزش یکپارچگی برند ، ارزش اسودگی به عنوان ارزش های کلیدی شناسایی شد . جامعه اماری این پژوهش مشتریان کانال انلاین خرده فروشی های چندکاناله شهر تهران بودند که سابقه خرید یک محصول را هم به صورت حضوری و هم انلاین داشتند . به منظور دستیابی به اهداف پژوهش نمونه 150 نفری از این مشتریان انتخاب گردید و داده های معتبر 106 نفر تحلیل شد .در قسمت امار استنباطی نیز برای بدست اوردن مدل نهایی پژوش و همچنین بررسی جهت تجزیه و تحلیل داده ها و ازمون فرضیات مدل و پژوهش نیز از ازمون های حداقل مربعات جزئی(PLS) و تحلیل عاملی تاییدی(CFA) استفاده شد .در نهایت یافته ها نشان داد که تمامی ارزش های نام برده یک عامل اصلی از ارزش ادراکی کانال انلاین هستند . هر کدام به میزان متفاوت بر روی رضایت مندی وفادارای مشتریان تاثیر مثبت دارند و در نتیجه تمامی فرضیه های پژوهش تایید شدند .
  کلمات کلیدی :ارزش ادراکی مشتری ، کانال انلاین ،خرده فروشان چند کاناله ، رضایت ، وفاداری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 818 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer