دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه روشی برای تجمیع گواه های مختلف و کنترل عدم قطعیت در کشف تقلب - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ارائه روشی برای تجمیع گواه های مختلف و کنترل عدم قطعیت در کشف تقلب - 1396
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی امنیت
 • ارائه روشی برای تجمیع گواه های مختلف و کنترل عدم قطعیت در کشف تقلب

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  ارائه روشی برای تجمیع گواه های مختلف و کنترل عدم قطعیت در کشف تقلب


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  عبداله عشقی ، مهرداد کارگری


  چکیده فارسی:

  با توجه به عدم دسترسی به داده های برچسب دار برای کشف تقلب در بسیاری از موارد بکارگیری روش های داده کاوی با نظارت امکان پذیر نیست .از طرفی کشف تقلب کار پیچیده ای است و با تکنیک های خوشه بندی به تنهایی و یا کشف داده های پرت نتایج چندان قابل قبولی به دست نمی اید . موضوع دیگری که مطرح است این است که اغلب به دلیل عدم داشتن اطلاعات کافی در مورد جنبه های رفتاری مشتریان مختلف نوعی عدم قطعیت نیز ایجاد می شود که این نیز باعث نادقیق تر شدن نتایج می شود.در این مقاله رفتار تراکنشی کاربران در نظر گرفتن متغیرهای مختلف اصلی و تجمیعی مدل سازی شده و نتایج حاصل از میزان انحراف تراکنش از هر کدا از این متغیرها به عنوان یک گواه در نظر گرفته می شود و در نهایت نتایج حاصل از گواه های مختلف با استفاده از دو روش تصمیم گیری چند معیاره و روش دمپستر - شفر با هم ترکیب می شود و باور نهایی در مورد متقلبانه بودن یا نبودن ترکنش شکل می گیرد. در روش تصمیم گیری چند معیاره و روش دمپستر شفر تجمیع گواه ها با در نظر گرفتن عدم قطعیت انجام می شود .سپس نتایج این روش ها به لحاظ میزان تقلب هایی که کشف می کنند و همچنین مقدار هشدارهای اشتباهی که صادر می کنند با هم مقایسه می شوند .نتایج نشان دادند که روش های تصمیم گیری چند متغیره دقت بالاتری نسبت به روش های دیگر دارند اما از طرفی پیچیدگی محاسبانی این روش ها سبب می شود که سرعت اجرای انها پایین تری باشند .
  کلمات کلیدی : کشف تقلب ،عدم قطعیت ، تصمیم گیری چند معیاره ،دمپستر _شفر


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 16
  حجم فایل: 1058 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
امنیت
موضوعات
footer