دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نگاهی به رویکردهای نوآوری سازمانی - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:نگاهی به رویکردهای نوآوری سازمانی - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت سازمانی
 • نگاهی به رویکردهای نوآوری سازمانی

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  نگاهی به رویکردهای نوآوری سازمانی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  گیتی اشرف ،سوهیدا عبد کادیر


  چکیده فارسی:

  نواوری سازمانی یکی از مهم ترین کلمات کلیدی در دنیای بسیار رقابتی امروز می باشد که مورد توجه سازمان ها و محافل علمی قرار گرفته است . سازمان ها با نواری بیشتر در پاسخ به محیط های متغیر و ایجاد و توسعه قابلیت های جدیدی که به انها اجازه دهد به عملکرد بهتری برسند موفق خواهند بود. به دلیل نوظهور بودن این موضوع کمبود طبقه بندی استاندارد و مشخص در رابطه با رویکردهای نواوری سازمانی در منابع پژوهشی احساس می شود . در همین راستا این مقاله مروری بر سه رویکرد اصلی نواوری سازمانی شامل فرایند نواوری عوامل پیشین و نوع نواوری می نماید . سپس مقایسه ای بین سه رویکرد فوق انجام میدهد . به نظر می رسد که اگاهی و شناخت از رویکردهای نواوری سازمانی مدیران سازمانها خواهند توانست با دیدی وسیع تر و اگاهانه تر به موضوع نواوری سازمانی نگریسته بهره لازم را به منظور یبافتن راهکاری برای ایجاد استقرار و توسعه نواوری در سازمان های خود کسب نمایند.
  کلمات کلیدی : رویکردهای نواری سازمانی، رویکرد عوامل پیشین، رویکرد فرایند نواوری، رویکرد نوع نواوری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 7
  حجم فایل: 233 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-سازمانی
موضوعات
footer