دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:طراحی مدل بازار برای خرید و فروش برق با استفاده از الگوریتم PSO - 1396

دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • طراحی مدل بازار برای خرید و فروش برق با استفاده از الگوریتم PSO

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  طراحی مدل بازار برای خرید و فروش برق با استفاده از الگوریتم PSO


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مجید امینی ، علی ناظمی ، مهدی خاکسار


  چکیده فارسی:

  طراحی بازاری با کارایی مناسب که در ان شرکت کندگان بتوانند با رقابت با یکدیگر به سود مناسبی نیز برسند از مهم ترین موضوعات بهینه سازی ساز و کار بازار با رویکرد رقابت می باشد . در طراحی بازار مدل سازی رفتار شرکت کنندگان در حراج و تدوین استراتژی های مناسب برای بازیگران از اهمیت ویژه ای برخوردار است . در این تحقیق روشی پیشنهاد شده که از بهینه سازی انبوه ذرات برای ارائه استراتژی های پیشنهادی نیروگاه ها در حراج چند ساعته استفاده می کند و فرض بر این است که نیروگاه ها پیشنهاداتشان را به صورت جفت مقادیر قیمت و مقدار در بازار برق عمده فروشی ثبت می کنند . قیمت تسویه بازار نیز به روش پرداخت بر اساس پیشنهاد می باشد . نیروگاه ها استراتژی پیشنهادی را اماده کرده برای رسیدن به تعادل نس که نقطه کسب بیشترین سود ممکن می باشد ، پیشنهادشان را به طر مداوم تغییر می دهند .نقاط تعادل نش ،یک راه حل اساسی در نظریه بزی می باشند و از حل کردن مسئله بهیه سازی کلی بدست می ایند .در این پایان نامه یک روش هوشمند محاسباتی برای حل مسئله بهینه سازی نش استفاده شده است و داده های ازمایشیIEEE 39-bus و برای ارزیابی و نشان دادن نتایج این روش بکار گرفته شده اند و نتایج حاصل از حراج چند ساعته با نتایج یک بازار تک ساعته معمولی مقایسه شده است . در تحقیق حاضر نتایج بکارگیری استراتزی بازار چند ساعته سود به مراتب بالاتری را برای دیران به همراه دارد .
  کلمات کلیدی : تعادل نش ، الگوریتم بهینه سازی انبوه ذرات ، بازار برق عمده فروشی ، حراج چند ساعته


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 18
  حجم فایل: 882 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer