دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:فرایند تحلیل سلسله مراتبی و تحلیل پوششی داده ها در الگو یابی واحد های تصمیم گیرنده - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:فرایند تحلیل سلسله مراتبی و تحلیل پوششی داده ها در الگو یابی واحد های تصمیم گیرنده - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • فرایند تحلیل سلسله مراتبی و تحلیل پوششی داده ها در الگو یابی واحد های تصمیم گیرنده

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  فرایند تحلیل سلسله مراتبی و تحلیل پوششی داده ها در الگو یابی واحد های تصمیم گیرنده


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و صنایع با تاکید بر مدیریت دانش تعالی و توانمندی رقابتی


  نویسنده:

  مریم السادات خالقی


  چکیده فارسی:

  الگو یابی یکی از مفاهیم پرکاربرد در تحلیل پوششی داده ها می باشد . ماهیت اصلی الگو یابی تلاش برای بهتر شدن است که از ان جهت شناسایی عملکردهای برتر در میان مجموعه ای از واحدهای تصمیم گیرنده ی قابل قیاس استفاده می شود . در واقع یک واحد سازمانی از الگویابی برای توسعه و پیشرفت خود بهره می جوید .از طذفی سنجش عملکرد خود نوعی تصمیم گیری چند معیاره است و تکنیک فرایند تحلیل سلسله مراتبی از کارامدترین روش ها در این حوزه محسوب می شود که به مدد ان می توان نظرات کارشناسان و مدیران را نیز به طور علمی در تصمیم گیری ها لحاظ کرد . لذا هدف اصلی در این مقاله بکارگیری ترکیبی فرایند تحلیل سلسله مراتبی و تحلیل پوششی داده ها ، به منظور الگویابی واحدهای تصمیم گیرنده تحت ارزیابی است که به توسط ان ارائه الگوی پیشرفت ، مطلوب تر و واقع بینانه تر خواهد بود .
  کلمات کلیدی : تحلیل پوششی داده ها ، فرایند تحلیل سلسله مراتبی ،الگویابی ، کارایی ، تصمیم گیری چد معیاره


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 6
  حجم فایل: 267 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer