دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر متغیرهای اقتصادی کلان بر بخش مسکن - 1396

دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی تاثیر متغیرهای اقتصادی کلان بر بخش مسکن - 1396
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات isi بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi انتخاب گردیده اند. همچنین تمامی ترجمه ها دارای ضمانت کیفیت بوده و در صورت عدم رضایت کاربر مبلغ عینا عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی
اپلیکشن اندروید
آرشیو مقالات
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت بازرگانی
 • بررسی تاثیر متغیرهای اقتصادی کلان بر بخش مسکن

  سال انتشار:

  1396


  عنوان:

  بررسی تاثیر متغیرهای اقتصادی کلان بر بخش مسکن


  منبع:

  متغیرهای کلان اقتصادی | مسکن | روش خود رگرسیون برداری | ازمون واریانس


  نویسنده:

  احسان رستم پور ،الهه وهابی همابادی


  چکیده فارسی:

  کارایی نهایی هر سیستم به طبیعت یک دنباله از حوادث بستگی دارد که در پی ان تصمیم رخ می دهد اگر بتوان جنبه های غیر قابل کنترل این حوادث را قبل از تصمیم گیری حدس زد امکان تصمیم گیری بهتری به وجود می اید .مطالعه بازار مسکن هم از جهت اینکه یک دارایی است هم از لحاظ خدماتی که به عنوان سرپناه ارائه ارائه می دهد حائز اهمیت است . بخاطر اینکه نوسان های قیمت مسکن و به ویژه افزایش های سریع ان از جمله تهدیدهایی است که هدف تضمین دسترسی آحاد مردم را به مسکن با چالش مواجه می کند .بنابراین اگر بتوان عوامل موثر در تغییر قیمت بازار در بازار مسکن را مشخص کرد می توان پایداری اقتصاد را تضمین کرد و از بروز عدم امنیت در اقتصاد جلوگیری کرد . بنابراین هدف این پژهش بررسی اثر متغیرهای کلان اقتصادی بر بخش مسکن با استفاده داده ها ماهانه از 1383 تا 1393 با استفاده از روش خود رگرسیون برداری (VAR)خواهد بود . مهم ترین نتایج پژوهش حاکی از این است که متغیر نرخ دلار بیشترین نقش را در توضیح دهندگی نوسان های بخش مسکن دارد .همچنین نتایج تابع عکس العمل تحریک متغیرها نشان می دهد که بیشترین تاثیرات را تغییرات مقادیر گذشته خود متغیرها ایجاد می کنند .
  کلمات کلیدی : متغیرهای کلان اقتصادی، مسکن ، روش خود رگرسیون برداری، ازمون واریانس


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 12
  حجم فایل: 551 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:


  کاربر عزیز در صورتی که شما نویسنده این مقاله هستید و تمایل دارید مقاله شما از سایت حذف شود و یا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد از طریق بخش ارتباط با ما اطلاع دهید تا خواسته شما انجام شود


اگر این مقاله را پسندیدید آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (برای به اشتراک گذاری بر روی ایکن های زیر کلیک کنید)

این مقاله را در فیس بوک به اشتراک بگذارید این مقاله را در توییتر به اشتراک بگذارید این مقاله را در لینکداین به اشتراک بگذارید این مقاله را در گوگل پلاس به اشتراک بگذارید این مقاله را در زینگ به اشتراک بگذارید این مقاله را در تلگرام به اشتراک بگذارید

تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer